S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)

Go down 
+14
scoicas
mihA
Pepsi
Uncas
Nashiro
BuuKid
Fearless
ZBV
Punkterra
Kronus
BaBaie
Avenger
Tartaros
Tex
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
ikazzz
noob
noob



Number of posts : 2
Age : 39
Location : buc
Registration date : 2008-05-13

Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 EmptyTue May 13, 2008 10:15 pm

gaylorzilor ce faceti ma?
sa va zic si cine sunt pt ca babaie o sa aiba probleme: Benescu Tudor Nicolae
Back to top Go down
Tex
Officer
Tex


Number of posts : 178
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Judah
Class: Demonologist
Race: Stygian

Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 EmptyTue May 13, 2008 10:25 pm

tu mori de-te dreaq!
Back to top Go down
ikazzz
noob
noob



Number of posts : 2
Age : 39
Location : buc
Registration date : 2008-05-13

Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 EmptyWed May 14, 2008 4:27 pm

Tex wrote:
tu mori de-te dreaq!
tu esti gaylordu ofiter! ne plecam in fata ta! vorbesc in numele tuturor shemalelilor din grup
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 EmptyThu May 15, 2008 12:13 am

bai eu stiu ca va cunoasteti dar ... putina decenta nu ar strica.

Sorry dar cand vb asa unu cu altul imi da impresia ca nu sunteti asa de maturi precum pretindeti!

Cheers
Back to top Go down
Masakan
curios
curios



Number of posts : 57
Age : 42
Location : Timisoara
Registration date : 2008-05-12

Ingame Character
Name: Masakan
Class: Barbarian
Race: Aquilonian

Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 EmptyThu May 15, 2008 1:15 am

kulok wrote:
bai eu stiu ca va cunoasteti dar ... putina decenta nu ar strica.

Sorry dar cand vb asa unu cu altul imi da impresia ca nu sunteti asa de maturi precum pretindeti!

Cheers
QFT

Sincer mi-ai cam citit gandurile...
Back to top Go down
Uncas
Officer
Uncas


Number of posts : 47
Age : 54
Location : Vicovu de Jos/Suceava
Registration date : 2008-04-22

Ingame Character
Name: Tembohabe
Class: Guardian
Race: Cimmerian

Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 EmptyThu May 15, 2008 6:27 am

kulok wrote:
....

Sorry dar cand vb asa unu cu altul imi da impresia ca nu sunteti asa de maturi precum pretindeti!

Cheers

sa nu spui ca unu care sta asa mult la PC pentru jocuri ... e matur .... Suspect
Back to top Go down
Tex
Officer
Tex


Number of posts : 178
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Judah
Class: Demonologist
Race: Stygian

Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 EmptyThu May 15, 2008 8:29 am

kulok wrote:
bai eu stiu ca va cunoasteti dar ... putina decenta nu ar strica.

Sorry dar cand vb asa unu cu altul imi da impresia ca nu sunteti asa de maturi precum pretindeti!

Cheers

Vrei sa vorbim cu Dumneavoastra? Laughing
Ne cunoastem de ani de zile, o sa ne cunoasteti si voi. Nu va mai pripiti cu, concluzii de de genul acesta.
Sa critici pe cineva fara sa-l cunosti innainte, este lipsa de maturitate Rolling Eyes
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 EmptyThu May 15, 2008 9:29 am

hehe nu am zis ca sunt matur... am 23 de ani si cand am scris postul ala nu eram in intr-o stare foarte buna Smile) dar dap aveti dreptate sry
Back to top Go down
Jdust-1
curios
curios



Number of posts : 54
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-14

Ingame Character
Name: Jdust
Class: Conqueror
Race: Aquilonian

Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 EmptyThu May 15, 2008 10:20 am

Salut sunt si eu un fan al genului am jucat AO o scurta perioada , L2 o buna bucata de timp si apoi GW. Pot sa spun ca din prezentari poze si filme promite f mult jocul si abia astept sa il incep ... si desigur pe server PVP
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 EmptyFri May 16, 2008 11:42 pm

Tex wrote:
kulok wrote:
bai eu stiu ca va cunoasteti dar ... putina decenta nu ar strica.

Sorry dar cand vb asa unu cu altul imi da impresia ca nu sunteti asa de maturi precum pretindeti!

Cheers

Vrei sa vorbim cu Dumneavoastra? Laughing
Ne cunoastem de ani de zile, o sa ne cunoasteti si voi. Nu va mai pripiti cu, concluzii de de genul acesta.
Sa critici pe cineva fara sa-l cunosti innainte, este lipsa de maturitate Rolling Eyes
Asa....zi-le Loredana....sa vezi ce o sa se sperie daca ma apuca p mine spumele hahahahhaha
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 EmptySat May 17, 2008 8:46 am

Zile domnnu Jeoooooo .... spume care este? affraid
Back to top Go down
Sponsored content





Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)   Ce inseamna S.P.Q.R.  si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» S.P.Q.R. si ce inseamna :)
» Cine vrea sa fie ofiter?
» DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Brainstorming-
Jump to: