S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii

Go down 
+8
Bladeus
ardelos
Slicker
Rolly
Thellesta
Brothervodoo
Tex
Razvan
12 posters
AuthorMessage
Razvan
noob
noob



Number of posts : 20
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-24

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptySun Jun 01, 2008 11:31 am

Salut, Aceasta este lista pe care am intocmit-o pana acum din ceea ce mi-au zis Uncas si Kronus + cei care sunt deja pusi pe forum. Aceasta lista se va modifca in functie de cine mai vine sa dea si de sumele date. Daca va stiti ca ati dat si nu va regasiti pe lista va rog sa vb cu cel caruia i-ati dat sa confirme si va voi trece pe lista.

Acasta lista este exclusiv pt donatiile in bani, care sunt cele mai importante, materialele putant fi culese usor.

Nu mai depuneti bani in banca, doar materiale.

Banii se vor da cand puteti si cand vreti voi, nu este ceva impus dar cu cat mai repede cu atat mai bine pt guilda. Sumele depuse de acum in colo trebuie sa fie in multiplu de 50s (50s, 1g, 1g 50s etc.).

Merge mailul asa ca nu mai este nevoie sa ma intalnesc face to face cu voi, trimiteti cand si cum puteti.

De pe 29 iunie 2008 S.P.Q.R. are full T1 city!
De pe 24 iulie 2008 S.P.Q.R. are full T2 city!


Abulurd - 7g
Anthros - 9g 50s
Arckass - 20g
Ardelos - 10g
Bambucha - 1g
Belzebuth - 1g
Bethrazel - 26g
Betsy - 1g
Biro - 3g
Bladeus - 20g 75s
Brothervodoo - 5g 50s
Caprioara - 3g
Catalin - 50s
Cutzit - 5g
Darkskull - 50s
Deceneu/Blestem - 4g
Destiny - 70s
Dinna - 2s
Doctorul - 1g
Elena - 18g 54s
Eyechewer - 4g
Geanina - 8g
Healme - 50s
Idream - 1g 50s
Ironguard - 4g 50s
Jdust - 15g 61s
Kronus/Iskander - 9g 50s
Kulok - 11g 13s
Lagsterstein - 1g
Lembas - 1g
Lowlife - 2g 50s
Masakan - 11g
Moartea - 50s
Monco - 12g
Myha - 1g 70s
Nicuss - 1g
Niraco - 2g 10s
Orfeu - 1g
Priestpower - 5g
Quarantine - 70s
Razvan - 60g
Rolly - 2g
Scarba - 4g
Sethdog - 1g 50s
Simii - 2g
Snuk - 1g 15s
Tartaros - 8g
Tazul - 10g
Topor - 5g 50s
Troianu - 6g
Twuat - 5g
Ulyse - 2g
Uncas - 1g 40s
Unusec - 50s
Veteran - 20s
Vuck - 3g 50s
Xtilett - 20s
Zapauca - 8g
Zyraxes - 66s


Last edited by Razvan on Wed Jul 30, 2008 10:35 am; edited 111 times in total
Back to top Go down
Tex
Officer
Tex


Number of posts : 178
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Judah
Class: Demonologist
Race: Stygian

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptySun Jun 01, 2008 12:37 pm

Cei care nu sunt pe lista, ar trebui sa se simta si sa-si revizuiasca conceptul de "echipa"


Last edited by Tex on Sun Jun 01, 2008 4:26 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Brothervodoo
noob
noob



Number of posts : 10
Age : 37
Location : Constanta
Registration date : 2008-05-27

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptySun Jun 01, 2008 4:11 pm

am depus 50s .. tinand cont ca voi in partea cealalta a lumii imi va fi greu sa am deplasez pana in old tarantia
Back to top Go down
Thellesta
curios
curios
Thellesta


Number of posts : 99
Age : 40
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-21

Ingame Character
Name: Dinna
Class: Dark Templar
Race: Aquilonian

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptySun Jun 01, 2008 7:05 pm

ai uitate dinna 2s + mat Very Happy
Back to top Go down
Razvan
noob
noob



Number of posts : 20
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-24

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptySun Jun 01, 2008 11:43 pm

Dinna si Brothervodoo, nu am cum sa confirm depunerile vastre.

Dinna trebuie sa-mi zici cui i-a dat.
Brothervodoo, nu stiu cat era in banca ca sa pot stii sigur ca ai depus, treuie sa confirme Kronus sau Uncas daca stiu cat era in banca si daca suma s-a modificat.
Back to top Go down
Rolly
apprentice
apprentice



Number of posts : 47
Age : 50
Location : Timisoara
Registration date : 2008-05-10

Ingame Character
Name: Rolly
Class: Herald of Xotli
Race: Stygian

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptyMon Jun 02, 2008 1:31 am

Si eu am depus direct in banca inca X silver, da' pur si simplu nu conteaza Smile . Ideea e ca acum efortul e mare, dupa upgrades nu vor costa atit de mult (si oricum crestem in lvl, si o sa fie mai lejer)
Back to top Go down
Tex
Officer
Tex


Number of posts : 178
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Judah
Class: Demonologist
Race: Stygian

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptyMon Jun 02, 2008 8:12 am

Momentan avem buguri.. deh.. trebuie sa facwem manual
Back to top Go down
Slicker
noob
noob



Number of posts : 20
Age : 44
Location : Iasi
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Derbedeutza
Class: Assasin
Race: Aquilonian

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptyMon Jun 02, 2008 1:20 pm

Eu nu am depus bani fiindca nu am de unde Sad. Sant level 34 si am 15 silver lol.
Back to top Go down
ardelos
apprentice
apprentice



Number of posts : 35
Age : 46
Location : London
Registration date : 2008-05-22

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptyMon Jun 02, 2008 1:34 pm

am vazut si eu prima bucata de zid........pai daca ala costa 2 gold cred ca sa inchizi tot o sa coste mii...Parerea mea daca nu sunt atacabile (la cladiri ma refer) este sa le facem pe ele intai si apoi sa ne gandim ca ne fug gainile din curte sau ca se uita vecinul cand facem plaja bounce
Back to top Go down
Brothervodoo
noob
noob



Number of posts : 10
Age : 37
Location : Constanta
Registration date : 2008-05-27

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptyMon Jun 02, 2008 6:03 pm

eu tind sa cred ca suntem oameni seriosi aicea.. daca zic ca ambagat 50s atat am bagat.. bine ca nam mai bagat inca 50s cum aveam de gand .. cine stie .. poate ziceati ca nam dat nimica dupaia..
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptyFri Jun 13, 2008 2:35 am

ardelos wrote:
am vazut si eu prima bucata de zid........pai daca ala costa 2 gold cred ca sa inchizi tot o sa coste mii...Parerea mea daca nu sunt atacabile (la cladiri ma refer) este sa le facem pe ele intai si apoi sa ne gandim ca ne fug gainile din curte sau ca se uita vecinul cand facem plaja bounce

si ce o sa facem daca dau drumul la siege si ne vin o gramada de mobi de lvl80 si noi nu avem ziduri sa ne aparam ?
Back to top Go down
Nebiru
Expert
Expert
Nebiru


Number of posts : 246
Age : 34
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-06-04

Ingame Character
Name: Nebiru
Class: Necromancer
Race: Stygian

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptyFri Jun 13, 2008 10:42 am

Problema este ca sunt multi din guilda care sunt levele mai mici si nu au de unde sa dea 50 s .... In timp , eu zic ca se vor stabiliza treburile .
Back to top Go down
Ientzy
apprentice
apprentice



Number of posts : 27
Age : 39
Location : Timisoara
Registration date : 2008-06-03

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptyFri Jun 13, 2008 10:55 am

Eu sunt unu dintre ei, pentru ca am facut prima data un asassin si apoi am vb in guild si am stabilit sa las asassinul si sa imi fac guardin. Acum am un guardian si sunt lvl 19, eu nu pot sa joc mami mult de 2-3 ore pe zi, pentru ca sunt la lucru de dimineatza pana seara. Am zis asta inainte sa intru in clan si am intrebat daca este o problema cu asta, mi sa raspuns ca nu. Daca sunt probleme nui nimic, o sa ies din guilda si gata.
Back to top Go down
Masakan
curios
curios



Number of posts : 57
Age : 42
Location : Timisoara
Registration date : 2008-05-12

Ingame Character
Name: Masakan
Class: Barbarian
Race: Aquilonian

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptyFri Jun 13, 2008 12:37 pm

Ientzy wrote:
Eu sunt unu dintre ei, pentru ca am facut prima data un asassin si apoi am vb in guild si am stabilit sa las asassinul si sa imi fac guardin. Acum am un guardian si sunt lvl 19, eu nu pot sa joc mami mult de 2-3 ore pe zi, pentru ca sunt la lucru de dimineatza pana seara. Am zis asta inainte sa intru in clan si am intrebat daca este o problema cu asta, mi sa raspuns ca nu. Daca sunt probleme nui nimic, o sa ies din guilda si gata.

Nu cred ca te preseaza nimeni sa dai...cred ca oricine poate sa inteleaga situatia.
Ti-a zis cineva pana acum ceva?

Da cine poate si cine are un level cat de cat, parerea mea!
Back to top Go down
Kronus
GM



Number of posts : 100
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Iskander
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptyFri Jun 13, 2008 4:29 pm

Nu a cerut nimeni beni de la cei low-level. Discutam de cei peste 40, cand in joc chiar incepi sa aduni bani. Stim ca la inceput nu prea se strang bani asa ca intelegem, nu suntem absurzi.
Back to top Go down
Ientzy
apprentice
apprentice



Number of posts : 27
Age : 39
Location : Timisoara
Registration date : 2008-06-03

DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii EmptySat Jun 14, 2008 5:26 pm

Kronus wrote:
Nu a cerut nimeni beni de la cei low-level. Discutam de cei peste 40, cand in joc chiar incepi sa aduni bani. Stim ca la inceput nu prea se strang bani asa ca intelegem, nu suntem absurzi.


Nu, intradevar nu mia cerut nimeni bani, dar eu ziceam situatia mea, deocamdata am plecat din tm pentru cateva zile, si nu o sa pot sa ma joc pana marti cand ajung inapoi. Bafta in continuare.
Back to top Go down
Sponsored content





DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty
PostSubject: Re: DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii   DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii Empty

Back to top Go down
 
DE CITIT Lista donatori bani + alte informatii
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pt. Grey Map bug/Out of memory errors si alte crash-uri la loading-uri de ex.
» Ce inseamna S.P.Q.R. si cine suntem (de citit in conditii de plictiseala acuta)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Guild City-
Jump to: