S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)

Go down 
+3
despisedicon(blackcloud)
Rassa
Jdust-1
7 posters
AuthorMessage
Jdust-1
curios
curios



Number of posts : 54
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-14

Ingame Character
Name: Jdust
Class: Conqueror
Race: Aquilonian

Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty
PostSubject: Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)   Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) EmptyThu Oct 02, 2008 12:13 pm

Am decis sa ma retrag temporar din acest joc datorita faptului ca nu am ce sa mai fac ... Nu exista content de pvp la level 80 , mi-a placut tare mult acest joc si l-am jucat cu placere cat s-a putut , acum nu mai am niciun motiv sa intru in afara de faptul ca sunt cativa baieti buni din ghilda cu care poti sa stai la o vorba si sa te mai relaxezi . Pacat de joc ... chiar mi s-a parut ca promite mult . Sper sa revin cat mai curand in joc in momentul in care chiar ai ce sa faci. Ne mai auzim baieti si multa bafta in continuare .
Back to top Go down
Rassa
Expert
Expert
Rassa


Number of posts : 210
Age : 37
Location : Craiova
Registration date : 2008-07-22

Ingame Character
Name: Rassa
Class: Barbarian
Race: Aquilian

Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty
PostSubject: Re: Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)   Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) EmptyThu Oct 02, 2008 12:25 pm

-trebuie sa iti faci singur de lucru
-ma lua cu astupus in capu pieptului cand citii postul lol!
-jdust aveam si eu si altii pretenti de la tine esti si tu naiba un baiat de zahar renunti asa de usor
Back to top Go down
despisedicon(blackcloud)
Expert
Expert
despisedicon(blackcloud)


Number of posts : 245
Age : 41
Location : buzau
Registration date : 2008-06-22

Ingame Character
Name: despised icon
Class:
Race: barbarian

Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty
PostSubject: Re: Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)   Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) EmptyThu Oct 02, 2008 2:28 pm

jdust nu pleca bre.....cu cine mai facem pvp daca si tu pleci ? tu dadeai tonul la killing Smile
o sa vezi ca se vor indrepta lucrurile ....o sa ne adunam mai multi si vom face cat d curand raiduri si siegeuri si pvp ..... Evil or Very Mad
tartore ial la rost pe domnu dust sa si revina rabbit
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty
PostSubject: Re: Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)   Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) EmptyThu Oct 02, 2008 2:38 pm

Loool....si asa e cam slabutz .... in fine ce pot sa mai zic. Nu poti obliga lumea sa joace,speram in unirea serverelor cum spuneau astia de la funcom....si in leg cu contentul de 80 cam are dreptate ... ai numai Keshata si acolo e macel total....si macar de ar fi mai mare....si cu mai multe puncte de res....da e mica rau. Baieti ... ca spun un lucru...sper sa rezistam cativa sa ne facem orasu......pana se va rezolva ceva.Oricum in opinia mea are viitor jocul kiar daca acu ... cam scartzaie.
Back to top Go down
Rassa
Expert
Expert
Rassa


Number of posts : 210
Age : 37
Location : Craiova
Registration date : 2008-07-22

Ingame Character
Name: Rassa
Class: Barbarian
Race: Aquilian

Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty
PostSubject: Re: Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)   Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) EmptyThu Oct 02, 2008 3:59 pm

Tartaros wrote:
Loool....si asa e cam slabutz .. .


legendar lol! lol!
Back to top Go down
Valc
noob
noob



Number of posts : 7
Age : 45
Location : Pitesti
Registration date : 2008-10-01

Ingame Character
Name:
Class:
Race:

Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty
PostSubject: Re: Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)   Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) EmptyThu Oct 02, 2008 4:01 pm

Cred ca ieri a fost picatura care a umplut paharul, am auzit pe ventrilo cand ai spus sa facem echipa de pvp impotriva celor de la Urban Warfare, imi pare rau ca nu mi-am dat sema pe moment de acest lucru, imi cer scuze mon. Cred ca atunci cand o sa ajung la 80 si cand o sa termin questurile de gathering (de aceea le-am lasat la sfarsit ca sa mai trag de timp pentru un ad-on sau patch) o sa gandesc la fel, dar sper sa nu sa intample acest lucru, sper...
Nu am avut placerea sa te cunosc mon ... sper sa nu fie prea tarziu...
Back to top Go down
despisedicon(blackcloud)
Expert
Expert
despisedicon(blackcloud)


Number of posts : 245
Age : 41
Location : buzau
Registration date : 2008-06-22

Ingame Character
Name: despised icon
Class:
Race: barbarian

Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty
PostSubject: Re: Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)   Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) EmptyThu Oct 02, 2008 4:08 pm

stati ma linistiti ca lui jdust i sa terminat cartela de jok ,aia de 2 luni, o sa stea el deoparte vreo 4 5 zile apoi o sa revina ca nu poate sa stea locului sa lase treaba neterminata ,,, o sa i rupem pa uWarfare cat d curand stati linistiti !!!
Back to top Go down
Rassa
Expert
Expert
Rassa


Number of posts : 210
Age : 37
Location : Craiova
Registration date : 2008-07-22

Ingame Character
Name: Rassa
Class: Barbarian
Race: Aquilian

Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty
PostSubject: Re: Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)   Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) EmptyThu Oct 02, 2008 4:16 pm

ok despi hai sa ne punem pe urban warfare
Back to top Go down
Deceneu/Blestem
apprentice
apprentice



Number of posts : 43
Age : 40
Location : speed
Registration date : 2008-05-23

Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty
PostSubject: Re: Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)   Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) EmptyThu Oct 02, 2008 4:16 pm

azi am intrat nitel sa joc si in kheshata...ca de obicei, multa lume si toti pe little me...il vad pe scarba, fac team cu el, si desi eram 2 iar ailalti destui(bine, dar nu toti in acelasi grup, dar oricum cand sarea unu pe tine sareau toti)si ne-am descurcat foarte bine- a fost o faza cand am facut 3 insi desi ne atacaserra ei si noi nu eram refacuti dupa res, a fost foarte fun Smile

chestia e ca astia de la funcom sunt de kkt, si punct. in loc sa faca cumva sa mai bage ceva pt lvl 80, nu numai kheshata, ei sunt preocupati de sistemu ala de murderer sau cum ii zice, care o sa fie un fiasco.

jocul e stricat de asemenea si de instantele astea, in loc sa fie one big world sunt mici "cutii de chibrit", eu cel putin nu simt "imersitatea" care am simtit-o in alte jocuri si stiam de cand am auzit de instante ca asa va fi. pacat, caci sistemul de combat e f f misto.

si revenind la topic, jdust nu o sa lipseasca mult, sunt sigur :p
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty
PostSubject: Re: Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)   Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) EmptyThu Oct 02, 2008 10:19 pm

tartore ai zis o chestie care chiar pare interesanta . funcom sa uneasca serverele ? eu nu stiu de asta . Si da , ar fi o idee isteatza sa faca asta , pentru ca jocul asta a avut un uprising pentru 3 luni si pe urma cadere libera ... in continuare.
Back to top Go down
Sponsored content





Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty
PostSubject: Re: Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)   Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand) Empty

Back to top Go down
 
Ma retrag (sa ne vedem cat mai curand)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ma retrag, pa pa
» Caini - sa va vedem griveii

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Cafenea-
Jump to: