S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Inregistrare cont in AoC

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Kiosel
noob
noob



Number of posts : 3
Age : 39
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-08-26

Inregistrare cont in AoC Empty
PostSubject: Inregistrare cont in AoC   Inregistrare cont in AoC EmptyTue Aug 26, 2008 1:28 pm

Salut,

Am o problema mi-am luat jocul de la gameshop si pe carcasa scrie 30 de zile free trial
eu prin asta inteleg ca 30 de zile nu trebuie sa platesc nu?? Bun, se pare ca ei nu inteleg acelasi lucru. Cand dau la inregistrare am doar 3 optiuni credit card german giro si prepaid card.Sunt intre slujbe si nu vreau sa imi incarc cardul.Dar nu asta e problema,problema e caam dreptul la 30 de zile free play nu adica am cumparat jocul si 30 de zile joc moca de ce imi mai cer sa mai plaesc 15$ pt inca o luna ??(Eprimul mmo platit pe care il joc asa ca va rog sa nu va enervati si as incepeti cu flaming)
Back to top Go down
sethdog
apprentice
apprentice



Number of posts : 25
Age : 43
Location : Timisoara
Registration date : 2008-06-13

Inregistrare cont in AoC Empty
PostSubject: Re: Inregistrare cont in AoC   Inregistrare cont in AoC EmptyTue Aug 26, 2008 1:47 pm

mai nu ma pricep dar ce am auzit la baieti e ca poti pune pt inceput orice card care poti face plati online chiar daca nu ai nimika pe el sau cu prepaid card, asta asa ca sa stie cum vei face de luna viitoare, dar tie iti va da o luna gartis. asta asa informativ si nus sigur 100% dar iti va spune cineva cum sa faci. intra pe ventrilo si rez imediat
Back to top Go down
Kiosel
noob
noob



Number of posts : 3
Age : 39
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-08-26

Inregistrare cont in AoC Empty
PostSubject: Re: Inregistrare cont in AoC   Inregistrare cont in AoC EmptyTue Aug 26, 2008 1:48 pm

Ok o sa incerc mersi de info
Back to top Go down
Kiosel
noob
noob



Number of posts : 3
Age : 39
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-08-26

Inregistrare cont in AoC Empty
PostSubject: Re: Inregistrare cont in AoC   Inregistrare cont in AoC EmptyTue Aug 26, 2008 1:51 pm

Ummm gata se poate inchide topicul si iti multumesc seth pentru informatie.
Imcer scuze pentru noobism Razz Smile)
Back to top Go down
sethdog
apprentice
apprentice



Number of posts : 25
Age : 43
Location : Timisoara
Registration date : 2008-06-13

Inregistrare cont in AoC Empty
PostSubject: Re: Inregistrare cont in AoC   Inregistrare cont in AoC EmptyTue Aug 26, 2008 1:56 pm

ai intrat?
Back to top Go down
Sponsored content





Inregistrare cont in AoC Empty
PostSubject: Re: Inregistrare cont in AoC   Inregistrare cont in AoC Empty

Back to top Go down
 
Inregistrare cont in AoC
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vand cont lineage 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Cafenea-
Jump to: