S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Vand cont lineage 2

Go down 
+2
Darkskull
Ientzy
6 posters
AuthorMessage
Ientzy
apprentice
apprentice



Number of posts : 27
Age : 39
Location : Timisoara
Registration date : 2008-06-03

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyMon Jun 09, 2008 1:18 pm

Salut, ii prea frumos jocul asta adica AoC, asa ca o sa renunt la Lineage 2, dc intereseaza pe cineva il dau cu 300 RON. Pe cont sunt urmatoarele: Paladin lvl 55 cu Top C armuri si jewels, Top C arma( SLS+3+Focus+Argmentation) si Kesh +3, foarte multe materiale, este in guild de romani, si am vreo 6-7 Milioane Adena. Astept Oferte.


PS: Fac si schimb cu alte conturi de la alte jocuri Online, doar cu plata, nu free.
Back to top Go down
Darkskull
curios
curios
Darkskull


Number of posts : 67
Age : 43
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-22

Ingame Character
Name: Darkskull
Class: Barbarian
Race: Cimmerian

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyMon Jun 09, 2008 1:39 pm

Ientzy wrote:
Salut, ii prea frumos jocul asta adica AoC, asa ca o sa renunt la Lineage 2, dc intereseaza pe cineva il dau cu 300 RON. Pe cont sunt urmatoarele: Paladin lvl 55 cu Top C armuri si jewels, Top C arma( SLS+3+Focus+Argmentation) si Kesh +3, foarte multe materiale, este in guild de romani, si am vreo 6-7 Milioane Adena. Astept Oferte.


PS: Fac si schimb cu alte conturi de la alte jocuri Online, doar cu plata, nu free.

lol! lol! lol! in cazu asta vand si eu contu de wow Twisted Evil
Back to top Go down
Ientzy
apprentice
apprentice



Number of posts : 27
Age : 39
Location : Timisoara
Registration date : 2008-06-03

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyMon Jun 09, 2008 1:52 pm

Se pare ca jocul asta prinde mai bine ca wow si lineage Smile
Back to top Go down
Darkskull
curios
curios
Darkskull


Number of posts : 67
Age : 43
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-22

Ingame Character
Name: Darkskull
Class: Barbarian
Race: Cimmerian

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyMon Jun 09, 2008 1:54 pm

Ientzy wrote:
Se pare ca jocul asta prinde mai bine ca wow si lineage Smile

pai are cate ceva din fiecare mmo de pana acum Very Happy
Back to top Go down
Ientzy
apprentice
apprentice



Number of posts : 27
Age : 39
Location : Timisoara
Registration date : 2008-06-03

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyMon Jun 09, 2008 3:32 pm

Darkskull wrote:
Ientzy wrote:
Se pare ca jocul asta prinde mai bine ca wow si lineage Smile

pai are cate ceva din fiecare mmo de pana acum Very Happy

Eu astept sa apara si Aion, din cate am citit si cate filmulete am vazut, o sa fie iarasi o bomba pe piata, o sa rupa si ala, si atunci sa vad eu ce fac?Ca eu astept Aion de aproape 1 an de zile.Si nu mai am rabdare, de asta m-am apucat si de lineage si de Aoc.
Back to top Go down
Darkskull
curios
curios
Darkskull


Number of posts : 67
Age : 43
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-22

Ingame Character
Name: Darkskull
Class: Barbarian
Race: Cimmerian

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyMon Jun 09, 2008 4:40 pm

Ientzy wrote:
Darkskull wrote:
Ientzy wrote:
Se pare ca jocul asta prinde mai bine ca wow si lineage Smile

pai are cate ceva din fiecare mmo de pana acum Very Happy

Eu astept sa apara si Aion, din cate am citit si cate filmulete am vazut, o sa fie iarasi o bomba pe piata, o sa rupa si ala, si atunci sa vad eu ce fac?Ca eu astept Aion de aproape 1 an de zile.Si nu mai am rabdare, de asta m-am apucat si de lineage si de Aoc.

hmm... ma faci curios, am vazut si io cateva imagini da nu prea concludente poate e ceva de capu lui pirat
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyTue Jun 10, 2008 6:03 am

ia sa verific si eu ce e aion asta .. cu toate ca eu am stat in asteptarea aoc'ului . si pentru inceput se prezinta f. bine
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyTue Jun 10, 2008 6:18 am

pare un fel de Lineage 3 more or less.

Dar trailerele au fost realizate super. Sper sa aiba succes.
Back to top Go down
Ientzy
apprentice
apprentice



Number of posts : 27
Age : 39
Location : Timisoara
Registration date : 2008-06-03

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyTue Jun 10, 2008 9:46 am

Pai din cate au zis cei de la NCSoft, toata echipa care lucra la Lineage 3, au mutat-o la Aion si de aceea s-a si amanat lansarea Lineage 3-ului in 2011. Si i-au mutat pe cei din Lineage 3 la Aion pentru ca a fost mai mult de munca decat se asteptau si ca nu puteau sa il termine pentru lansarea oficiala de la sffarsitul anului acesta. Si eu sper ca si tine sa aiba un mare success.
Back to top Go down
Darkskull
curios
curios
Darkskull


Number of posts : 67
Age : 43
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-22

Ingame Character
Name: Darkskull
Class: Barbarian
Race: Cimmerian

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyTue Jun 10, 2008 10:45 am

din cate vad in poze am inpresia ca au combinat peisajul de la wow cu caractere din lineage, lucru care ar putea sa functioneze, unicu ucru care nu lam suferi in wow a fost grafica caracterelor de rahat ca si majoritatea armurilor, dar din nefericire am jucat si eu lineage 2 si nu prea ma inpac cu designul armurilor in stil chinezesc, ma atrag mai mult cele din AOC care au trasaturi mai europene, e doar o chestie personala care tine de gust, jocul pare super alien
Back to top Go down
Masakan
curios
curios



Number of posts : 57
Age : 42
Location : Timisoara
Registration date : 2008-05-12

Ingame Character
Name: Masakan
Class: Barbarian
Race: Aquilonian

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyTue Jun 10, 2008 1:06 pm

Dupa ce am jucat L2 aproape 4 ani, am zis sa dau si eu o tura prin wow, ei bine...n-am rezistat mai mult de 1-2 luni din cauza faptului ca e race vs race si a limitarilor ce rezulta din asta. Probabil ca asta ma va tine departe si de AION.

Concluzia mea este ca ncsoft au facut o treaba super cu L2, spre deosebire de wow, playerul are LIBERTATEA de a-si ALEGE dusmanul(rezulta: politica dezvoltata, economie...etc).
Asta a fost si principalul motiv pt care m-am apucat de AoC...speram sa-mi dea un feeling asemanator dar intr-un mediu mai bine dezvoltat.
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyWed Jun 11, 2008 6:28 am

Ultimele doua posturi ma fac sa zambesc. Sunt printre primele care denota diferenta unor jucatori de 22+ . Nu ca as discrimina , dar plimbandu-ma prin forumuri mai multe tot timpul exista cearta atunci cand in forumul wow apare un iubitor de L2 , ori viceversa (ori in cazul de fatza vb. despre un alt mmo` intr`un forum de aoc).

frumos Smile
Back to top Go down
Majester
Officer



Number of posts : 117
Age : 44
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-31

Ingame Character
Name: Bulanje
Class: Elevu Barbarului BETIV
Race: Cimmerian

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyTue Jun 17, 2008 12:14 pm

si eu am jucat l2 si mi-a placut fata de wow din prisma faptului ca puteam face pvp oricand ...dara faza nasoala era ca faceam karma si sistemul de sige e naspa in l2 ...in schimb in l2 imi place sistemul de craftat...treb sa aduni mats bla bla bla ...insa movementul lasa de dorit...
In wow grafica era calumea ...si sistemul de movement dar nu imi placea modul in care se facea pvp ...si de aceea eu am jucat L2 pe serv neoficiale in loc de wow. Sper sa faca astia de la Funcom ceva pana la urma cu sistemul de pvp care momentan am inteles ca nu functioneaza
Back to top Go down
Nebiru
Expert
Expert
Nebiru


Number of posts : 246
Age : 35
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-06-04

Ingame Character
Name: Nebiru
Class: Necromancer
Race: Stygian

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyTue Jun 17, 2008 7:05 pm

ON : In legatura cu char-ul tau , mi se pare un pret aberant dar iti urez bafta la vanzare ...
Back to top Go down
Ientzy
apprentice
apprentice



Number of posts : 27
Age : 39
Location : Timisoara
Registration date : 2008-06-03

Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 EmptyThu Jun 19, 2008 2:55 pm

Nu numai pt lvl ii pretul mare, ci si pt echipament. Dar in lineage 2 pe oficial sa faci un tank lvl mare ii mai greu, ca in oricare alt joc.
Back to top Go down
Sponsored content





Vand cont lineage 2 Empty
PostSubject: Re: Vand cont lineage 2   Vand cont lineage 2 Empty

Back to top Go down
 
Vand cont lineage 2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Inregistrare cont in AoC
» Jucatori de Lineage 2
» VAND CONTUL
» Vand Age of Conan

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Cafenea-
Jump to: