S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 raid marti 26.08

Go down 
+7
Nebiru
Troianu
Tartaros
Jdust-1
Kronus
scarba
bethrazel
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyMon Aug 25, 2008 11:45 pm

o sa-l incercam pe yakhmar... daca o sa avem un grup ca cel din seara asta cred ca-l punem jos
Back to top Go down
scarba
curios
curios
scarba


Number of posts : 81
Age : 47
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-07-21

Ingame Character
Name: Scarba
Class: HoX
Race: Stygian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyMon Aug 25, 2008 11:46 pm

pick me!
Back to top Go down
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 9:34 am

Va rog sa trageti bilet pentru ca diseara mergem cu blood stained si daca nu va inscrieti o sa iau mai multi de la ei si ar fi un pic cam aiurea
Back to top Go down
Kronus
GM



Number of posts : 100
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Iskander
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 10:02 am

Ma bag si eu.
Back to top Go down
Jdust-1
curios
curios



Number of posts : 54
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-14

Ingame Character
Name: Jdust
Class: Conqueror
Race: Aquilonian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 10:06 am

ma bag si eu
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 10:45 am

bethrazel wrote:
Va rog sa trageti bilet pentru ca diseara mergem cu blood stained si daca nu va inscrieti o sa iau mai multi de la ei si ar fi un pic cam aiurea
Prietene nu ai cum sa iei tu mai multi de la ei decat daca te refuza oamenii nostri...nu uita ca tu faci parte dintr-o guilda ... S.P.Q.R. se numeste si tu esti RL numit de S.P.Q.R. deci iei oamenii nostri si apoi ai lor. Smile Kiar si RL tre sa respectre regulile guildei ... deci daca sunt oameni de 79 80 on ii iei daca isi exprima disponibilitaea apoi completezi cu aliatii nostri.
Back to top Go down
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 10:57 am

Pai sa o exprime, altfel nu tine de mine..eu la ora 8 trebuie sa le spun de cati oameni e nevoie de la ei sa incepem. Daca ei se strang si sunt disciplinati bravo lor, iar treaba cu lasa ca oricum intru si eu cand am chef trebuie sa se schimbe, daca asta inseamna sa fac cateva raiduri pentru altii o sa le fac...
Back to top Go down
Kronus
GM



Number of posts : 100
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Iskander
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 11:01 am

Aici de fapt este alta problema. Oamenii nostri nu respecta absolut nicio ora pentru raid. In fiecare seara de raid se incep invite-urile la 8 si se intra la 10, pentru ca la 11:30 sa inceapa sa se dea stingerea. Trebuie respectata o ora pentru raid. Sa va spun sincer e cam aiurea sa fim 6-7 oameni online la 8 si sa stam 1-2 ore sa taiem frunza la caini cat ii asteptam pe ceilalti. Asa nu se ajunge nicaieri. Sunt de acord ca oamenii din SPQR sa aiba priritate si mi se pare normal, dar daca nu ai oameni online cand incepi raidul ce poti sa faci. Bethrazel incearca o metoda corecta prin care oamenii isi pot anunta disponibilitatea pentru raid. Nu poti la 8 scrie aici ca poti la 9, si atunci RL poate sti pe ce oameni se poate baza si la ce ora, nu ca in prezent cand 5 oameni isi anunta prezenta si de la restul nimic. Si referitor la sistemul de DKP, ca tot va luati de WOW, acolo daca nu erai la timp in raid nu primeai nici un punct de DKP si primeai si warning. Singurul lucru pe care il cer de la membrii SPQR este respect pentru oamenii care sunt prezenti la timp.
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 11:03 am

bethrazel wrote:
Pai sa o exprime, altfel nu tine de mine..eu la ora 8 trebuie sa le spun de cati oameni e nevoie de la ei sa incepem. Daca ei se strang si sunt disciplinati bravo lor, iar treaba cu lasa ca oricum intru si eu cand am chef trebuie sa se schimbe, daca asta inseamna sa fac cateva raiduri pentru altii o sa le fac...
Betrazele ... atitudinea ta nu e f corecta si ti-as sugera sa te mai gandesti ... faci raiduri pt altii da de la ei daca vrei , cata vreme esti in S.P.Q.r faci raiduri pt S.P.Q.R. Nu uita ca tu nu ai nici un merit ca cei din guilda aia fak raiduri cu noi,relatiile cu ei le-au facut altii.Nu incerca sa intri in polemica pe tema asta cu mine te rog si cred ca e ok sa iti skimbi atitudinea fata de guilda asta.REPET ..... relatiile cu aia le-a facut S.P.Q.R ul nu cu Betrazel, tu esti numit RL de NOI , deci nu iti aroga drepturi pe care nu le ai te rog frumos.Eu nu te cert acum dar e ok sa inveti sa tii cu guilda care te-a facut ceea ce esti.Incearca sa ma intelegi bine si iti spun ca nu ai d c sa fii ofuscat ... in clipa cand vei face raiduri pt altii ignorand membri nostri inscrisi sau neinscrisi , nu mai poti aparti acestei guilde. Si iti spun io numai cu Betrazel nimeni nu se aliaza.Sper sa ma intelegi bine si sa ai o pozitie de bun simtz fata de toti cei din S.P.Q.R.
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 11:09 am

Iti dau un exemplu sa intelegi ...avem un membru care muceste pana la 16,nu a intrat delok azi pe net,ajunge acasa mananca se spala si la 19 intra pe jok,nu il primesti ca nu e inscris? Ceea ce spui e o aberatie f mare....daca pana dupa 20 nu e on...si e full raidu e ok si vine si cere party la 21 cand deja locurile is ocupate. Dar nu iti poti conditiona membri cu tonul asta ca faci cu altii...io nu accept asa ceva din partea nimanui oricare ar fi numele lui in jok.MEMBRI NOSTRI au prioritate in raidurile organizate de noi daca sunt in timp util on line si punct,incearca sa nu mai polemizam pe tema asta te rog.
Back to top Go down
Kronus
GM



Number of posts : 100
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Iskander
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 11:28 am

Stop. Aici este o neintelegere. Sa va explic cum sta treaba ca stiu ce vrea Bethrazel.
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 11:28 am

Kronus wrote:
Aici de fapt este alta problema. Oamenii nostri nu respecta absolut nicio ora pentru raid. In fiecare seara de raid se incep invite-urile la 8 si se intra la 10, pentru ca la 11:30 sa inceapa sa se dea stingerea. Trebuie respectata o ora pentru raid. Sa va spun sincer e cam aiurea sa fim 6-7 oameni online la 8 si sa stam 1-2 ore sa taiem frunza la caini cat ii asteptam pe ceilalti. Asa nu se ajunge nicaieri. Sunt de acord ca oamenii din SPQR sa aiba priritate si mi se pare normal, dar daca nu ai oameni online cand incepi raidul ce poti sa faci. Bethrazel incearca o metoda corecta prin care oamenii isi pot anunta disponibilitatea pentru raid. Nu poti la 8 scrie aici ca poti la 9, si atunci RL poate sti pe ce oameni se poate baza si la ce ora, nu ca in prezent cand 5 oameni isi anunta prezenta si de la restul nimic. Si referitor la sistemul de DKP, ca tot va luati de WOW, acolo daca nu erai la timp in raid nu primeai nici un punct de DKP si primeai si warning. Singurul lucru pe care il cer de la membrii SPQR este respect pentru oamenii care sunt prezenti la timp.
Da asa e de inteles .... un membru care doreste raid la 21 30 de exemplu sa anunte sa i se tzina un lok.Betra s-a exprimat gresit ... in mod normal tre sa anunte aici cei care sunt disponibili dar din diferite motive intarzie un pic , nu cei care sun on line in momentul in care se face raidul.Asa are sens,daca intarzii si nu spui nimic nu poti sa ai pretentia sa fii primit in raid dar asta era de inteles si e o kestie de bun simt.
Back to top Go down
Kronus
GM



Number of posts : 100
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Iskander
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 11:36 am

Tot ceea ce se vrea cu acest sistem este de fapt sa avem o evidenta a oamenilor ce vor sa participe la raid. Vrei sa vii la raid si esti la ora 8 online intrii fara probleme in raid. Nu poti fi la ora 8 online si esti la 8 jumate ca tre sa si mananci nici o problema dar trebuie sa stim. La ora 8 se vorbeste cu BSB si trebuie sa stie Bethrazel cati oameni sa ceara de la ei. Asa el va putea sa stie ca are 12 oameni online si inca 6 pana la 8 jumate si poate sa ceara 6 oameni de la BSB. Nici nu s-a pus problema ca altcineva inafara de SPQR sa aiba prioritate la raiduri. Aici a fost o neintelegere. Dar Bethrazel trebuie sa stie de cati oameni dispune pentru raidul din seara respectiva. Nu va mai enervati aiurea fara motiv. Toata lumea vrea binele SPQR. Daca de la noi nu sunt disponibili decat 6 si de la ei 18 se poate face raidul, chiar daca nu suntem majoritari. Intelegeti ca trebuie sa existe un sistem pentru a ajuta organizarea unui raid, si eu zic ca acesta este unu foarte bun. Sunteti la 8 online sau anuntati ca intarziati juma de ora ca sa aveti un loc disponibil. Daca vii la 9 si nu ai anuntat nimic aici pe forum nu poti sa ai pretentia sa intrii in raid.
Back to top Go down
Troianu
apprentice
apprentice



Number of posts : 25
Age : 50
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-22

Ingame Character
Name: Troianu
Class: INGINER
Race: INFOMETAT

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 1:25 pm

Unsign.
Mai baieti eu zic ca daca tot am inceput cu kyliki's cript si lumea deja a invatat primul boss sa stam in ac. instanta pana omoram si bossu final.Daca incepem cu alti bosi,pe langa ca vom avea nevoie sa-i invatam de la zero,nici nu o sa-i dam jos asa repede si nici kyliki nu il terminam.Bethrazel ai vazut ca ieri l-am dat jos din prima pe Champion.Eu zic ca daca ne strangem la timp si avem necromanceri il dam jos pe kyliki.Propunerea mea este sa terminam kyliki si de abia dupa aia sa trecem la alti bosi.Ce ziceti?
/discuss


Last edited by Troianu on Tue Aug 26, 2008 6:39 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 1:37 pm

1.imi e greu sa cred ca o sa strangem necromanceri
2.instanta e resetata dar fara primul boss, iar timpul in care o sa ajungem la killiky e cam mare ca sa ma atraga sa merg la ea si o sa fie tot o prima incercare cu wipe-urile de rigoare.
3.Yakhmar e mai usor decat Killiky, singurul lucru de care trebuie lumea sa tina cont la , yakhmar sunt add-urile in rest boss-ul e simplu si e singur fara nici un trash pana la el.
4.Mai bine invatzam cu altii decat sa invatam doar cu ai nostri, reducem stresul si nervii.
5.Am nevoie de o pauza de killiky Razz
6.Daca il punem jos, urmatorul pass e questul de la Vistrix pentru bane si poate pana la urmatorul run de crypt lumea o sa mai creasca, la fel si gear-ul si poate o sa ajungem la kiki intr-un timp decent.
Back to top Go down
Kronus
GM



Number of posts : 100
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Iskander
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 1:41 pm

Putem sa mai schimbam putin atmosfera pana se reseteaza Kiliky, si e cam nasoala situatia necromancerilor. Kulok e in concediu, il avem doar pe Tartaros, nu stiu poate mai gasim 2 in BSB. In mod normal Yakmar inseamna epice mai usor si mai repede, poate reusim sa-l facem azi.
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 2:13 pm

bethrazel wrote:
1.imi e greu sa cred ca o sa strangem necromanceri
2.instanta e resetata dar fara primul boss, iar timpul in care o sa ajungem la killiky e cam mare ca sa ma atraga sa merg la ea si o sa fie tot o prima incercare cu wipe-urile de rigoare.
3.Yakhmar e mai usor decat Killiky, singurul lucru de care trebuie lumea sa tina cont la , yakhmar sunt add-urile in rest boss-ul e simplu si e singur fara nici un trash pana la el.
4.Mai bine invatzam cu altii decat sa invatam doar cu ai nostri, reducem stresul si nervii.
5.Am nevoie de o pauza de killiky Razz
6.Daca il punem jos, urmatorul pass e questul de la Vistrix pentru bane si poate pana la urmatorul run de crypt lumea o sa mai creasca, la fel si gear-ul si poate o sa ajungem la kiki intr-un timp decent.
Corect .... de acord !!
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 2:13 pm

Kronus wrote:
Putem sa mai schimbam putin atmosfera pana se reseteaza Kiliky, si e cam nasoala situatia necromancerilor. Kulok e in concediu, il avem doar pe Tartaros, nu stiu poate mai gasim 2 in BSB. In mod normal Yakmar inseamna epice mai usor si mai repede, poate reusim sa-l facem azi.
Nu au necro....m-am interesat eu.Cel putin ...cand am solicitat necro mi-au zis pass tot timpu.
Back to top Go down
Nebiru
Expert
Expert
Nebiru


Number of posts : 246
Age : 35
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-06-04

Ingame Character
Name: Nebiru
Class: Necromancer
Race: Stygian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 2:14 pm

Pot intra eu pe necro-ul lu Kulok , mi-a lasat cont / pass . Sa ma anuntati
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 2:15 pm

Nebiru wrote:
Pot intra eu pe necro-ul lu Kulok , mi-a lasat cont / pass . Sa ma anuntati
Tot mai trebuie unu....minim 3 ne trebuie daca avem dps bun. Si .... vin si eu la raid...pastrati-mi un lok kiar daca intarzii....o sa duk caracterul in fata la yakmar.
Back to top Go down
Jdust-1
curios
curios



Number of posts : 54
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-14

Ingame Character
Name: Jdust
Class: Conqueror
Race: Aquilonian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 2:25 pm

eu se pare ca nu pot sa ajung la timp pt raid ... voi ajunge acasa pe la 10 ... vb atunci ...
Back to top Go down
BreakRule
curios
curios



Number of posts : 84
Age : 52
Location : Alba Iulia
Registration date : 2008-04-26

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 2:52 pm

Yakmar, daca nu l-au modificat e mai greu de omorat ca si Killiky . chiar daca e prima instanta de t1. Nu o sa va reziste tank-ul la Yakmar + ca acolo trebuie sa folositi cronometru si sa joace healerii ceas (sa fuga la stun si sa intoarca imediat ce trece pentru heal), ceea ce nu se prea intampla. Am vazut aseara dupa ce nu am mai fost in grup cu Mavy (Mavy a jucat bine) . Am jucat tot timpul fara healer dupa ce nu am mai fost in grup cu Mavy, asa ca eu zic ca o sa cam pierdeti vremea la Yakmar, da ..nah.
In ce priveste Killiky o tot dati inainte cu 3-5 necro. Aia e o prostie .L-am omorat pe Killiky chiar si numai cu un necro si pot sa spun ca cel mai bine a mers cand au fost 2 necro pentru ca oricum necro nu pot folositi ca dps impotriva lui Killiky iar spellguard pot fi omorati foarte repede si cu alte clase. Pot sa spun ca ideal e sa joci numai cu 2 necro la Killiky ,asa cum spun de altfel si altii pentru ca ai dps mare si poti sa omori spellguarzii repede cu alte clase. Toata chestia e sa aiba lumea feats de pve (one shot ) si sa stabilesti ordinea pentu one shoters. Hox are dps f. mare si poate sa omoare minions cu o lovitura. Demo si rangers pot sa omoare minioni cu o lovitura si sunt superi pentru ca nu trebuie sa se deplaseze de langa Killliky. In loc sa dea dps in Kiilliky dau cate o lovitura in spellguard fara sa plece de langa Killiky etc.
Back to top Go down
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 3:11 pm

yakhmar a fost modificat/Dpsu' nostru si aseara a fost mic si nu vad cum ar creste momentan/In general lumea e pe pvp spec (vezi intrebarea cine are one shot?)/ grupurile sunt facute cu ce gasim si nu cu setupuri gandite..pot sa am 6-8 tanci sau 2-3/ Cand faceati voi raiduri cam toti bosii erau buguiti si faceati destule exploituri deci nu merge sa facem comparatie+ cei din S.P.Q.R sunt mult peste UK ca valoare a playerilor (am vazut ce a iesit la vistrix cu UK) si am incredere in ei pt yakhmar, healerii nu trebuie sa fuga vezi filmuletul care l-am pus Twisted Evil


Last edited by bethrazel on Tue Aug 26, 2008 3:14 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Jdust-1
curios
curios



Number of posts : 54
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-14

Ingame Character
Name: Jdust
Class: Conqueror
Race: Aquilonian

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 3:13 pm

doar eu sunt MAI SLABUTZ .... Laughing
Back to top Go down
BreakRule
curios
curios



Number of posts : 84
Age : 52
Location : Alba Iulia
Registration date : 2008-04-26

raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 EmptyTue Aug 26, 2008 3:28 pm

bethrazel wrote:
Cand faceati voi raiduri cam toti bosii erau buguiti si faceati destule exploituri deci nu merge sa facem comparatie+ cei din S.P.Q.R sunt mult peste UK ca valoare a playerilor (am vazut ce a iesit la vistrix cu UK) si am incredere in ei pt yakhmar, healerii nu trebuie sa fuga vezi filmuletul care l-am pus Twisted Evil


Bai nene deaia nu joc eu in guilde de romani ca toti sunt plini de ei. Voi nu ati fost in stare sa terminati nici macar o instanta de t1 pana acum dupa atata vreme da sunteti pini de aere. Tu ai fost doar in 3-4 raiduri cu noi si am vazut cum mureai ca o franzela la Vistrix ca nu fugeai la timp, da imi place ca ai gura mare, ca majoritatea romanilor de altfel. Cei din guilda mea au facut toate instantele de t1 si se distrau in Killiky, asa ca nu are sens sa mai discutam. Ceea ce faci tu acum in Kiilliky nu e decat o copie a unor raiduri nu foarte reusite ale UK. De aici si obsesia aia cu zeci de necro.
In ce priveste asa zisele exploituri aia e o aberatie . Deja la Vistrix nu mai mergea exploitul ala cu stalpul.
Back to top Go down
Sponsored content





raid marti 26.08 Empty
PostSubject: Re: raid marti 26.08   raid marti 26.08 Empty

Back to top Go down
 
raid marti 26.08
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» raid marti 2.09
» raid miercuri 3.09
» raid joi 4.09
» Raid With BSB!
» raid joi 21.08

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Raids-
Jump to: