S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 OFITERII GHILDEI

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

OFITERII GHILDEI Empty
PostSubject: OFITERII GHILDEI   OFITERII GHILDEI EmptySun Aug 03, 2008 1:13 pm

Cred eu ca este necesar acest topic deoarece as dori sa avem cat mai multzi oameni ce doresc sa se implice ... deci lista va ramane deskisa si va rog cei care nu se regasesc in ea...si cred ca pot fi de ajutor sa posteze aici.

ISKANDER - GM - fondator
UNCAS , TARTAROS , JUDAH* - fondatori
RAZVAN - arhitect + omul cu banii si resursele
GEANINA - arhitect + responsabil cu lvl party
BETHRAZEL , ARCKASS - raid leaders
KULOK,BLADEUS,TROIANU - polivalenti Razz

* JUDAH (aka TEX)pt moment joaca f putin,cand va intra in paine va avea si responsabilitati pana atunci e mana moarta Smile)

F important ! Acesti oameni nu trebuie iubiti de toata lumea,orice membru are dreptul sa isi spuna parerea si sa il contrazica pe oricare dintre ofiteri daca este spre binele ghildei.Nici unu dintre ofiteri nu va va spune sa faceti ceva pt el personal,ci doar in interesul ghildei deci incercati sa nu ii judecati prea mult din prisma orgoliilor sau a faptului ca v-ati trezit cu fata la cearsaf.Aici trebuie sa mentionez un alt jucator si anume ELENA care a plecat din motive personale dar eu il consider tot un sepequrist de aceea mi-ar place sa cred ca e ambasador la post intr-o ghilda straina.Personal il astept inapoi din misiune Razz.
Lista ramane deskisa si tot aici va rog sa postati orice nemultumire la adresa ofiterilor sa putem comunica pe tema aceasta.
Multumesc !!


Last edited by tartaros on Sun Aug 03, 2008 11:08 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Troianu
apprentice
apprentice



Number of posts : 25
Age : 50
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-22

Ingame Character
Name: Troianu
Class: INGINER
Race: INFOMETAT

OFITERII GHILDEI Empty
PostSubject: Re: OFITERII GHILDEI   OFITERII GHILDEI EmptySun Aug 03, 2008 6:03 pm

As mai propune un post de raid leader pentru pvp.E nevoie de cineva care sa cunoasca bine toate clasele si care sa se faca inteles de ceilalti pe ventrilo.Daca toata lumea vb in acelasi timp pe vent nu cred ca putem face mare lucru.Eu sunt apt atat pt acest post cat si pt cel de raid leader in pve.Astept raspunsurile voastre!
Back to top Go down
niraco79
curios
curios
niraco79


Number of posts : 94
Age : 45
Location : Fury
Registration date : 2008-05-29

Ingame Character
Name: Niraco
Class: Assasin
Race: Aquilonian

OFITERII GHILDEI Empty
PostSubject: Re: OFITERII GHILDEI   OFITERII GHILDEI EmptySun Aug 03, 2008 6:13 pm

Razvan tre sa fie si Capitan onorific la cati bani si munca a depus
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

OFITERII GHILDEI Empty
PostSubject: Re: OFITERII GHILDEI   OFITERII GHILDEI EmptySun Aug 03, 2008 6:32 pm

niraco79 wrote:
Razvan tre sa fie si Capitan onorific la cati bani si munca a depus
Nici unu dintre ofiteri nu e mai cu motz ca altul....si implicit mai cu motz ca membri ghildei.Cu adevarat importanti sunt membri .... nu ofiterii asta spunea si un "amarat" pe nume Sun Tzu care acu vreo 2000 mii de ani a facut strategii pentru zilele noastre. Si da sunt de acord cu Troianu ... e f activ , a ajutat ghilda si se si pricepe la joaca. Oricum in opinia mea aceste functii sunt onorifice ... si sunt datorate implicarii in jok a unuia sau a altuia.
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

OFITERII GHILDEI Empty
PostSubject: Re: OFITERII GHILDEI   OFITERII GHILDEI EmptyMon Aug 04, 2008 5:53 am

De ce polivalent moldovene .. baga-ma ambivalent Laughing . Anyway, nu ma puneti la socoteala baieti. Eu mai mult tin relatii diplomatice atunci cand sunt in joc si este cazul de a vorbi in numele ghildei , si zic si eu ce trebuie facut (dar aud ce trebuie tot de la razvan/tartoru/kronus etc).
Back to top Go down
Sponsored content





OFITERII GHILDEI Empty
PostSubject: Re: OFITERII GHILDEI   OFITERII GHILDEI Empty

Back to top Go down
 
OFITERII GHILDEI
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» REGULILE GHILDEI
» Calea / Stilul Ghildei.
» TRADE - intre membri ghildei
» Regulile Ghildei cu privire la gatering

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Brainstorming-
Jump to: