S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 gameshop nu tocmai cu plus pentru mine

Go down 
+6
niraco79
nicuss
Worden
Flo13
Thellesta
kulok
10 posters
AuthorMessage
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyMon May 26, 2008 10:54 am

Dupa cum spune si la subject pt mine au un mare -

Sambata mi-a venit un colet cu un colection edition, iar astazi cand am sunat la ei sa vad unde este al doilea, mi s-a spus ca mai am o comanda de primit astazi cu 2x colection edition deci per total 3!!!... Daca o refuz se poate primi ban ca am refuzat pre-orderul?

Am vb cu Domnisoara sa-mi mai trimita o cutie ca sa am doua per total...

Sper sa nu fie problema de genul asta!
Back to top Go down
Thellesta
curios
curios
Thellesta


Number of posts : 99
Age : 40
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-21

Ingame Character
Name: Dinna
Class: Dark Templar
Race: Aquilonian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyMon May 26, 2008 10:56 am

daca refuzi pur si simplu nu iti da coletul... nimik altceva
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyTue May 27, 2008 11:50 am

Mi-a venit comanda cu 1x age of conan la 520!! am turbat Mad Mad
Back to top Go down
Thellesta
curios
curios
Thellesta


Number of posts : 99
Age : 40
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-21

Ingame Character
Name: Dinna
Class: Dark Templar
Race: Aquilonian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyTue May 27, 2008 12:14 pm

cum adica ai facut comanda la colection edition si ti-au adus normal ?
Back to top Go down
Flo13
apprentice
apprentice



Number of posts : 48
Age : 45
Location : XXX
Registration date : 2008-05-22

Ingame Character
Name: Babacloanta
Class: Herald of Xotli
Race: Stygian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyTue May 27, 2008 12:36 pm

Mai degraba 2 Collector's Edition bom + 1 = 3, nebunie.
Back to top Go down
Worden
noob
noob
Worden


Number of posts : 19
Age : 39
Location : Cluj-Napoca
Registration date : 2008-05-22

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyTue May 27, 2008 3:20 pm

Eu am facut comanda la CE si mi-au trimis versiunea normala. Plus ca a fost o incurcatura la Fancurier si s-a "pierdut" pachetul. Cand am fost la ei la depozit va dati seama ca am izbucnit in ras cand am vazut ca scoate domnul respectiv de dupa tejghea un plic. Dar pretul nu l-au gresit, vroiau sa platesc cat un CE pe el. Asa ca am tras o fuga la Media Galaxy si am luat 2 versiuni normale sa ma joc impreuna cu nevasta.
Back to top Go down
nicuss
noob
noob
nicuss


Number of posts : 20
Age : 46
Location : Buc.
Registration date : 2008-05-15

Ingame Character
Name: Nicuss
Class: Guardian
Race: Aquilonian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyTue May 27, 2008 7:17 pm

Mie mi-au scris gresit adresa pe colet, desi apare corect in emailul de confirmare a comenzii. Ca urmare m-a sunat Fancurier sambata de la adresa gresita, le-am dat adresa buna, au zis ok si n-au mai venit sambata. Am luat jocul de la Diverta si Luni can a venit Fancurier i-am refuzat. Nu m-au sunat cei de la Gameshop inca, dar nici nu-mi pasa a a fost gresala lor.
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyThu May 29, 2008 5:35 pm

Am primit-o si eu astazi dupa ce i-am amenintat cu protectia consumatorului... dupa ce am trimit mail-ul in 5 minute am avut tel de la ei si apoi o ora juma mi-a sosit coletul la usa Wink)

Cred ca i-am speriat putin.


Dar cateodata asa merita.
Back to top Go down
niraco79
curios
curios
niraco79


Number of posts : 94
Age : 45
Location : Fury
Registration date : 2008-05-29

Ingame Character
Name: Niraco
Class: Assasin
Race: Aquilonian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyThu May 29, 2008 6:59 pm

kulok ..esti acelasi din eve?
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyThu May 29, 2008 8:25 pm

dap:)

Ce faci mah aici ? te-ai lasat de eve?
Back to top Go down
niraco79
curios
curios
niraco79


Number of posts : 94
Age : 45
Location : Fury
Registration date : 2008-05-29

Ingame Character
Name: Niraco
Class: Assasin
Race: Aquilonian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyThu May 29, 2008 11:27 pm

never..aici sunt in vacanta..e bun jocul si mai am nevoie si de altceva...wow nu ma pasioneaza sa fiu floricica de gnom deci
Back to top Go down
alexducu
noob
noob



Number of posts : 5
Age : 40
Location : Radauti Jud Suceava
Registration date : 2008-05-27

Ingame Character
Name: Darkra
Class: Conqueror
Race: Cimmerian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: IONITI.. IONESI... ce mai conteaza..??? 2 versiuni CE...   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyFri May 30, 2008 8:33 am

Ma numesc IONESI ALEXANDRU si am facut o comanda la gameshop, dupa ce m-a sunat sa-mi confirme comanda, ma trezesc cu FAN-ul la usa ca a venit un colet de valoarea unui Colec. edition pe numele IONITI... culmea pe adresa mea... bucuria mea l-am luat am instalat jocul.... o durat ceva.. apoi un "up-2 date..." de vreo 700MB.... in fine .. sunt in joc... ieri la o zi distanta pe seara apare iar Fan-ul cu alt colet.. pe IONESI.... fain nu....??Very Happy Bineinteles ca l-am refuzat....

RUSHINICA GAMESHOP.... incercati sa vindeti mai multe sau... sunt prea blonde fetele care iau comenzi???

rulez....

FAZA nasoala de de ieri seara mi-a murit ISP-ul .. shi mama masiii ca dau o gramada de bani... cica .. sudeaza...sau.. of of mai mai... pacat ca imi place jocul...

VREAU NET!!!!!!
Back to top Go down
Ientzy
apprentice
apprentice



Number of posts : 27
Age : 39
Location : Timisoara
Registration date : 2008-06-03

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyTue Jun 03, 2008 4:35 pm

[quote
RUSHINICA GAMESHOP.... incercati sa vindeti mai multe sau... sunt prea blonde fetele care iau comenzi???

[/quote]


Sunt destule pe acolo, eu am lucrat la gameshop(defapt fostul bestcomputers) ma ocupam de departamentul game pe Vest, sunt foarte multe blonde pe acolo, majoritatea nu au nici o treaba cu jocurile.
Back to top Go down
MONCO
Dentist
MONCO


Number of posts : 114
Age : 44
Location : vaslui
Registration date : 2008-06-02

Ingame Character
Name: MONCO
Class: SALBATIC
Race: CAUCAZIAN

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyThu Jun 05, 2008 9:58 am

Mdea sambata m-am imbatat mort si mi-am spurcat tot colegii de clan de pe lineage2 am vorbit cu tartaros despre conan a zis ca e super beton si m am culcat pe la 7 dimineata ruupt
La ora 12 cu curu in masina viteza pana in iasi (inca beat fiind, dus la media galaxy achizitionat jocu)erra si colector edition da era un pachet mare si cica dadea un inel si o pelerina atunci am crezut ca se afla in pachetu ala.
Am ajuns acasa cu durere de cap periculoasa si am instalat jocul si baga maree luni m-am dus la servici fara sa dorm s-au speriat aia de mine.
Back to top Go down
Darkskull
curios
curios
Darkskull


Number of posts : 67
Age : 43
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-22

Ingame Character
Name: Darkskull
Class: Barbarian
Race: Cimmerian

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyThu Jun 05, 2008 12:06 pm

MONCO wrote:
Mdea sambata m-am imbatat mort si mi-am spurcat tot colegii de clan de pe lineage2 am vorbit cu tartaros despre conan a zis ca e super beton si m am culcat pe la 7 dimineata ruupt
La ora 12 cu curu in masina viteza pana in iasi (inca beat fiind, dus la media galaxy achizitionat jocu)erra si colector edition da era un pachet mare si cica dadea un inel si o pelerina atunci am crezut ca se afla in pachetu ala.
Am ajuns acasa cu durere de cap periculoasa si am instalat jocul si baga maree luni m-am dus la servici fara sa dorm s-au speriat aia de mine.

ce vrei viata jucatorilor de mmo-uri e grea frate trebuie sa faci sacrifici si sa renunti la lucruri neimportante cum ar fi somnul Twisted Evil
Back to top Go down
Ientzy
apprentice
apprentice



Number of posts : 27
Age : 39
Location : Timisoara
Registration date : 2008-06-03

gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine EmptyThu Jun 05, 2008 2:17 pm

Darkskull wrote:
MONCO wrote:
Mdea sambata m-am imbatat mort si mi-am spurcat tot colegii de clan de pe lineage2 am vorbit cu tartaros despre conan a zis ca e super beton si m am culcat pe la 7 dimineata ruupt
La ora 12 cu curu in masina viteza pana in iasi (inca beat fiind, dus la media galaxy achizitionat jocu)erra si colector edition da era un pachet mare si cica dadea un inel si o pelerina atunci am crezut ca se afla in pachetu ala.
Am ajuns acasa cu durere de cap periculoasa si am instalat jocul si baga maree luni m-am dus la servici fara sa dorm s-au speriat aia de mine.

ce vrei viata jucatorilor de mmo-uri e grea frate trebuie sa faci sacrifici si sa renunti la lucruri neimportante cum ar fi somnul Twisted Evil
II bine daca renunti la numai atat. Am avut perioare in care eu cu colegum cu care statea intr-un apartament nu mai faceam nimic alceva toata ziua decat jucam Lineage. Eu nu aveam nici un examen luat si el a pierdut 2 ani de facultate din cauza Lineage-ului. Creaza mai mare dependeta decat orice alceva, poate chiar ca si drogurile. Parerea mea
Back to top Go down
Sponsored content





gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty
PostSubject: Re: gameshop nu tocmai cu plus pentru mine   gameshop nu tocmai cu plus pentru mine Empty

Back to top Go down
 
gameshop nu tocmai cu plus pentru mine
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Iteme epice pentru noi ?
» Preorders la Gameshop sau altele.
» Pentru Assasini
» pentru site
» Pentru Fanii AMD/ATI

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Brainstorming-
Jump to: