S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Preferinte privind Rasa/Clasa

Go down 
+17
ZBV
Kronus
BreakRule
zaazuum
Rhinnie
axia
PKhunteRO
Pepsi
Acidutzuh
Skilly
Slicker
BuuKid
Doly
mihA
BaBaie
Tex
Fearless
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
ZBV
noob
noob



Number of posts : 3
Age : 46
Location : Constanta
Registration date : 2008-04-23

Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Preferinte privind Rasa/Clasa   Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 EmptySat May 03, 2008 9:16 am

plm pe L2 am fost de toate ..... incepand cu SE si terminanad cu orci si arcasi .... in WOW in special rogue CARE E IMBAAA SI BATE BOTZII DE WARLOCK ( se simte cine trebuie ). Dar pe jocu asta n-am nici cea mai mica idee ce o sa-mi fac ...... de fapt ce tot bat campii eu nici nu am primit drept de joc Sad Sad .
Back to top Go down
BuuKid
noob
noob



Number of posts : 14
Age : 64
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-23

Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Preferinte privind Rasa/Clasa   Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 EmptySat May 03, 2008 6:57 pm

auuuuuuuuuuuuuuuu vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zbv NE LASI ? ..... nici o sansa .... WARLOCK-ul rula ... asa ca au .... offfffffffffff Idea What a Face Twisted Evil What a Face Twisted Evil ...... asta e pana la urma o sa accepti si tu asta .. negarea e prima faza catre adevar cheers lol!
Back to top Go down
BuuKid
noob
noob



Number of posts : 14
Age : 64
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-23

Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Preferinte privind Rasa/Clasa   Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 EmptySat May 03, 2008 6:58 pm

cum am zis o sa va bucurati de prezenta mea dupa ce termin cu licenta ... pana atunci Sad .... mai e putin ... Rolling Eyes
Back to top Go down
Xme
noob
noob
Xme


Number of posts : 9
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-22

Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Preferinte privind Rasa/Clasa   Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 EmptyFri May 09, 2008 3:18 pm

da meigi iz cool lol!

Shalandoiala
Back to top Go down
http://www.n-am.ro
BellCross
noob
noob



Number of posts : 24
Age : 36
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-10

Ingame Character
Name: BellCross
Class: Assasin
Race: 0727842948

Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Preferinte privind Rasa/Clasa   Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 EmptySat May 10, 2008 9:09 am

Mama ca am fost in WOW aia si in L2 aia. Ce ati fost e in trecut. Este un joc nou, cu caractere diferite si skiluri diferite. Cat despre mine cred ca o sa ma fac un Herald of Xotli sau un Guardian pe polearm.
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Preferinte privind Rasa/Clasa   Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 EmptyTue May 13, 2008 1:58 pm

rasa: Stygian si clasa: Necromancer
Back to top Go down
Jdust-1
curios
curios



Number of posts : 54
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-14

Ingame Character
Name: Jdust
Class: Conqueror
Race: Aquilonian

Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Preferinte privind Rasa/Clasa   Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 EmptyWed May 14, 2008 11:12 pm

Cimmerian : Conqueror
Back to top Go down
BreakRule
curios
curios



Number of posts : 84
Age : 52
Location : Alba Iulia
Registration date : 2008-04-26

Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Preferinte privind Rasa/Clasa   Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 EmptyWed May 14, 2008 11:31 pm

Daca ai early acces mai bine ai juca aquilonian. Oricum nu am vazut diferente intre rase, exceptand clasele.
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Preferinte privind Rasa/Clasa   Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 EmptyThu May 15, 2008 12:15 am

BreakRule wrote:
Daca ai early acces mai bine ai juca aquilonian. Oricum nu am vazut diferente intre rase, exceptand clasele.

Daca vb cu mine... sa stii ca nu prea sunt pasionat de prea multe rase. Summonul e boala mea, nu stiu de ce !!! pur si simplu simt ceva pt clasele astea, apoi vine arcasul si asasinul... altceva nu ma intereseaza!!!

Daca nu vb cu mine e off topic si sorry about that
Back to top Go down
Sponsored content





Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Preferinte privind Rasa/Clasa   Preferinte privind Rasa/Clasa - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Preferinte privind Rasa/Clasa
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Server, rasa, eventual clase
» Ce clasa veti alege?
» Forumuri pentru fiecare clasa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Brainstorming-
Jump to: