S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Cati membrii sunt activi ?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Cati membrii sunt activi ? Empty
PostSubject: Cati membrii sunt activi ?   Cati membrii sunt activi ? EmptyMon Sep 29, 2008 2:40 pm

incerc sa fac si eu un poll, cati membrii sunt activi din aceasta guilda, am oraganizat un pvp raid si sper cei care vreti sau cel putin care nu vrei sa dati un notice daca sunteti available sau nu in raid organiser Smile, sa vedem si noi cati suntem defapt activi, nu ? Smile si cati citesc acest forum..

http://www.aoc-spqr.eu/raid/
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Cati membrii sunt activi ? Empty
PostSubject: Re: Cati membrii sunt activi ?   Cati membrii sunt activi ? EmptyMon Sep 29, 2008 2:45 pm

Nu e relevant doar forumul....cred ca sunt playeri ce vor veni si fara sa citeasca aici.
Back to top Go down
SilkOne
noob
noob
SilkOne


Number of posts : 19
Age : 50
Location : Rm Valcea
Registration date : 2008-09-19

Ingame Character
Name: Silkone
Class: Guardian
Race: Cimmerian

Cati membrii sunt activi ? Empty
PostSubject: Re: Cati membrii sunt activi ?   Cati membrii sunt activi ? EmptyMon Sep 29, 2008 3:53 pm

Interesant, eu si daca as vrea nu a putea veni, noroc ca am gasit ceva jucatori in guilda pe Noapte si Duru, apropiati nivelului meu ca ma plictiseam si plecam!
Back to top Go down
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Cati membrii sunt activi ? Empty
PostSubject: Re: Cati membrii sunt activi ?   Cati membrii sunt activi ? EmptyMon Sep 29, 2008 3:55 pm

SilkOne wrote:
Interesant, eu si daca as vrea nu a putea veni, noroc ca am gasit ceva jucatori in guilda pe Noapte si Duru, apropiati nivelului meu ca ma plictiseam si plecam!

la tine jocul abia incepe la lvl 80 Smile asa ca nu ai din ce cauza sa te plictisesti, ce faci tu acum , e mai putin relevant decat level-ul conteaza , fun-ul o sa vezi dupa ca o sa inceapa ... in conditiile necesare binenteles
Back to top Go down
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Cati membrii sunt activi ? Empty
PostSubject: Re: Cati membrii sunt activi ?   Cati membrii sunt activi ? EmptyTue Sep 30, 2008 1:23 pm

Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Cati membrii sunt activi ? Empty
PostSubject: Re: Cati membrii sunt activi ?   Cati membrii sunt activi ? EmptyTue Sep 30, 2008 3:25 pm

Si cum dracu se confirma participarea?
Back to top Go down
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Cati membrii sunt activi ? Empty
PostSubject: Re: Cati membrii sunt activi ?   Cati membrii sunt activi ? EmptyTue Sep 30, 2008 3:27 pm

pei dai acolo apply la participare pe data in care este organizat si ar trebuii sa iti ceara in ce grup vrei sa intrii DPS / Healer sau Common ( in raid-ul respectiv ) , pe scurt dai pe calendar si aplici

Cati membrii sunt activi ? Test10
Back to top Go down
Nebiru
Expert
Expert
Nebiru


Number of posts : 246
Age : 35
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-06-04

Ingame Character
Name: Nebiru
Class: Necromancer
Race: Stygian

Cati membrii sunt activi ? Empty
PostSubject: Re: Cati membrii sunt activi ?   Cati membrii sunt activi ? EmptyTue Sep 30, 2008 3:37 pm

/signed
Back to top Go down
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Cati membrii sunt activi ? Empty
PostSubject: Re: Cati membrii sunt activi ?   Cati membrii sunt activi ? EmptyTue Sep 30, 2008 3:47 pm

Mic tutorial + explicatie :

PHPRaider este pur si simplu o metoda usoara de organizare a Radurilor PVP / Siege / PvE / Leveling etc .

Motive :

- poate lumea nu are chef de postare pe forum sau de a citi prea multe detalii despre un raid
- poate organizatorul nu poate vedea exct ce caractere s-au inscris pe forum/ cati oameni si numele ingame pentru invitatii
- phpraider specifica exact ora invitatie in party / ora inceperii / cati oameni / caracterele respective / raid-ul propriuzis / cerinta de lvl / timpul exact pana la inceperea raid-ului
- disponibilitatea jucatorilor inscrisi
- disponibilitatea fiecarui jucator se poate seta ca disponibil sau nu
Cati membrii sunt activi ? 210
Cati membrii sunt activi ? 310

PS : Da Rassa sunt un baiat de zahar Smile stim cu totii , iar restu de jucatori sper ca vor accepta pentru aceasta optiune , BSB-ul si eu vor folosi PHPRaider-ul nostru

Acces pentru Events/Raids vor avea toti ofiterii guildelor putand organiza pentru o singura guilda sau pentru guilda comune raid-uri !

V-am pupat pe portofel !
Back to top Go down
Sponsored content





Cati membrii sunt activi ? Empty
PostSubject: Re: Cati membrii sunt activi ?   Cati membrii sunt activi ? Empty

Back to top Go down
 
Cati membrii sunt activi ?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pentru cei 25 de useri activi :)
» :((( tot la munca sunt.
» Prosti sunt doamne uni!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Raids-
Jump to: