S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Banuri pe forum.

Go down 
+7
SilkOne
Deceneu/Blestem
niraco79
Tartaros
Rassa
kulok
Bladeus
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyThu Sep 25, 2008 3:57 pm

Poate imi da si mie o explicatie Clara de ce si-a luat Bethrazel ban aici pe forum ?
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyThu Sep 25, 2008 4:45 pm

Pt. ca a iesit din guilda, iar cei care nu sunt in guilda nu mi se pare corect sa aiba access la toate informatiile de pe acest forum.

E destula de clara?
Back to top Go down
Rassa
Expert
Expert
Rassa


Number of posts : 210
Age : 37
Location : Craiova
Registration date : 2008-07-22

Ingame Character
Name: Rassa
Class: Barbarian
Race: Aquilian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyThu Sep 25, 2008 5:04 pm

vrea Bethrazel sa se intoarca primitil mey ca este un baiat de zahar cheers
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyThu Sep 25, 2008 5:10 pm

Cu cea mai mare placere am sa'i scot banul de pe forum daca se intoarce cheers
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyThu Sep 25, 2008 8:03 pm

Quoted from Computer Games forums : (posturile lui Bethrazel)

"hmmm... baieti vedeti ca cineva s-a jucat cu ban-urile pe forumul de s.p.q.r, mi-ar parea chiar rau sa fie o chestie intentionata, nu de alta dar din cate stiti lucram la ceva pentru voi... acum cum vreti voi asa o sa fie"

post 2 :

asta e culmea prostiei... eu va fac siteu' si asta pe gratis si voi ma banati...bai cap sec ala cu ban-urile, am nevoie de link-uri spre forum, ca nu o sa stau sa reinventez toate regulile si tot ce mai era p'acolo... noroc ca nu doare prostia!!!

post 3:

bun, eu am incercat sa va ajut ... dar se pare ca voi chiar nu prea aveti nimic afara de o gura mare si mandrie fara limite. Siteu' vroiam sa il public si sa va las administrarea lui, dupa cum vedeti era si cu dkp si calendar (eu plecand in warhammer), dar dupa cele scrise pe forumul vostru si felul in care intelegeti sa va purtati nu o sa se mai intample. Mult succes...

Stii Kulok , imi place ca ai o atitudine dura , poate asa trebuie sa o aiba un lider (din punctul unora de vedere) . Dar acum sunt foarte sigur ca nu te-am judecat gresit . El a fost cel care a vrut sa ridice site-ul si sa ne dea noua celor din S.P.Q.R. drepturi de admin pe o munca care nu era a noastra , CHIAR DACA el nu mai era in guilda noastra.
Si tot Betra s-a oferit sa fie RL si ne-a condus in primele raiduri reusite.

Chestia cu respectul pentru cei ce ajuta la cladirea unui lucru , unde este ?

Anyways ....


Last edited by Bladeus on Thu Sep 25, 2008 8:08 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyThu Sep 25, 2008 8:06 pm

Si stand si analizand cum sta treaba chiar si eu sincer nu mai am chef sa joc. Sper sa nu se supere nimeni dar , usor , usor ... am sa ma retrag.
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyThu Sep 25, 2008 8:38 pm

Bladeusule tata....daca ai afinitati pt Betra....ia-l acasa.Aici nu au ce cauta tradatorii si traseistii. A fost o decizie inteleapta de al bana. king
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyThu Sep 25, 2008 9:35 pm

Bai sincer mie unu nu mi se pare normal sa citeasca cineva forumul daca nu este in guilda, doi am si uitat ca beth face site'ul ... cred ca l'am confundat cu Oracolul care el chiar a facut ceva si nu a promis 3 sap, trei chiar nu ma intereseaza ce crede el despre mine, si patru nici macar nu au fost banurile mele:)

Deci hai la mai mare ....

singura vina pe care o am este ca am uitat ca el facea site'ul .... am imbatranit affraid
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyThu Sep 25, 2008 10:03 pm

Nu ne intereseaza site ul lui....oricum
Back to top Go down
niraco79
curios
curios
niraco79


Number of posts : 94
Age : 45
Location : Fury
Registration date : 2008-05-29

Ingame Character
Name: Niraco
Class: Assasin
Race: Aquilonian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyThu Sep 25, 2008 10:49 pm

Tartaros wrote:
tradatorii si traseistii.
silent
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyThu Sep 25, 2008 11:28 pm

no more comment din partea mea
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyFri Sep 26, 2008 7:17 pm

Tartore . Eu nu vad tradator , si nici traseistii (cu toate ca nu stiu ce draku inseamna ) . Tipu incercase sa ne ajute. Asta mi s-a parut aiurea. Oricum ai privi faza. Nu am de ce sa il invinuiesc pe om daca el s-a hotarat sa plece din Age of Conan sa incerce WarHammer . Si nu am afinitati cu Betrazel , dimpotriva eu am fost cam singurul care am avut o cearta mai serioasa cu el. Da asta nu inseamna sa neg ca nu a facut nimic pentru guilda.

De cand am venit aici , mie mi s-au intiparit in minte oameni ca Lord(Majester/Geanina) , tu , Razvan , Elena , Oracolul (razvan) si multi alti dar in mod special cei numiti pentru contributiile adevarate.

Elena / Razvan au donat gold si resurse , chiar daca dupa ce au plecat din guilda s-au stricat ca tiganu la mal.

Sa nu zicem de Oracolul , care a inceput cu barbarian.ro facut cu Zimbru daca nu ma insel , si care ne-a ajutat f. mult pot sa zic , chiar incredibil de mult.

Tu ai tinut lumea impreuna Smile si ai urlat ca niebunu pe vent :PP ..

Dar si Betra a ajutat ca am fost cu el la primele raiduri.

Da Kulok , ai dreptate , nu e din guilda , nu are ce citi aici. Dar daca unu se lasa de joc , dar totusi mai vrea sa comunice cu fosta lui comunitate din AoC , nu vad de ce nu l-am lasa.


Acum , poate gresesc io . dar nu cred.

Anyways. Still dont like it.
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyFri Sep 26, 2008 9:38 pm

Baby .... el a plecat in MEH initial nu in WarHammer .... toti cei plecati in alte jocuri nu au ban pe forumul nostru.Deci Betra a plecat dupa Elena in MEH....apoi s-o fi dus el si in WarHammer sau cum ii zice.Pe mine m-a deranjat plecarea lui in alta guilda nicidecum optiunea lui pt alt jok.In ceea ce priveste raidurile ... nu a fost mai bun sau mai rau decat altii,daca tii minte raizii i-am invatat in acelasi timp , multi dintre noi el dorind sa se implice in functia de RL si tu stii ca io pe nimeni ce a vrut sa se implice nu am oprit.Pentru asta e de apreciat,pt implicare in guilda nu pt ca fara el noi nu faceam raiduri.Raidurile erau la momentul ala unul din obiectivele guildei si tot eu l-am promovat ca RL dupa o discutie cu el.Elena nu prea are merite in SPQR in opinia mea cat despre Razvan , de acord a fost implicat dar nu cred ca in viata lui a dus la capat vreun jok.Nu uita ca Razvan a plecat si era ARHITECT si daca nu il aveam pe Geanina ne cam lasa in PLOP . Sincer nu prea poti avea baza pe astfel de oameni si mie imi plac oamenii in care ma pot baza.
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyFri Sep 26, 2008 11:00 pm

Oki sefu Smile nu mai comentez. Nu stiam de plecarea lui in MEH asa ca afirmatia mea e gresita.

Topic Closed Razz .

In alte idee , io nu imi platesc subscriptia saptamana asta ca azi mi-a expirat asta , si o sa reincep de saptamana viitoare pe la jumatate cam asa. Pe forum si pe vent o sa mai intru , doar in joc nu.
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyFri Sep 26, 2008 11:26 pm

No problemos....tu kiar esti unu din oamenii pe care ma bazez ... corect si sincer si pe care eu i-am remarcat pozitiv in jocul asta.
Back to top Go down
Deceneu/Blestem
apprentice
apprentice



Number of posts : 43
Age : 40
Location : speed
Registration date : 2008-05-23

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptySat Sep 27, 2008 8:33 am

nu stiu de ce o aduceti in discutie pe elena! A donat gold, da, dar dupa plecarea lui la Mighty MEH si-a aratat fata adevarata>plin de el, uracios si o gura spurcata ca un canal.
Back to top Go down
SilkOne
noob
noob
SilkOne


Number of posts : 19
Age : 50
Location : Rm Valcea
Registration date : 2008-09-19

Ingame Character
Name: Silkone
Class: Guardian
Race: Cimmerian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptySat Sep 27, 2008 9:54 am

kulok wrote:
Pt. ca a iesit din guilda, iar cei care nu sunt in guilda nu mi se pare corect sa aiba access la toate informatiile de pe acest forum.

E destula de clara?

Se pot face sectiuni private, creandu-se grupuri cu membrii guildei unde doar acestia au acces, iar membrii obisnuiti ai forumului posteaza doar in sectiunile publice.
Nu este corect sa fie banat un fost membru al guildei doar din motiv ca a parasit guilda sau a fost dat afara!
Daca se doreste pot sa ajut la crearea acestora!
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptySat Sep 27, 2008 12:03 pm

SilkOne wrote:
kulok wrote:
Pt. ca a iesit din guilda, iar cei care nu sunt in guilda nu mi se pare corect sa aiba access la toate informatiile de pe acest forum.

E destula de clara?

Se pot face sectiuni private, creandu-se grupuri cu membrii guildei unde doar acestia au acces, iar membrii obisnuiti ai forumului posteaza doar in sectiunile publice.
Nu este corect sa fie banat un fost membru al guildei doar din motiv ca a parasit guilda sau a fost dat afara!
Daca se doreste pot sa ajut la crearea acestora!
Nu e nevoie ..... si nici nu ma intereseaza ce e corect sau nu.Asta e hotararea mea...pleaca in alte guilde BAN aici.Topic Closed .... Prea multa vorbarie pt o hotarare deja luata. Daca va place vorba....faceti un sindicat si dezbateti probleme democratice sau o sezatoare.
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptySat Sep 27, 2008 6:17 pm

io creez sindicatul alcoolistilor . WHOS WITH ME ? Very Happy .
Back to top Go down
Nebiru
Expert
Expert
Nebiru


Number of posts : 246
Age : 35
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-06-04

Ingame Character
Name: Nebiru
Class: Necromancer
Race: Stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptySat Sep 27, 2008 6:49 pm

Pick me PICK MEEEE !!!!!!
Back to top Go down
Deceneu/Blestem
apprentice
apprentice



Number of posts : 43
Age : 40
Location : speed
Registration date : 2008-05-23

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptySat Sep 27, 2008 8:25 pm

se da bautura pe gratis?
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptySat Sep 27, 2008 11:08 pm

CLAR ! O sa avem babe proaspete la 80-90 de ani , votka tinuta la beci numita "Saniutza" , bere Bucegi , loc de 5* ... crasma nespalata din 93' .

Va fi un paradis sindicatul nostru , credeti-ma.

Si pe urma vom reveni la vietile noastre amarate .... nopti prin baruri si cluburi , tinere blonde si brunete ... proaste toate , si alte chestii monotone Smile
Back to top Go down
despisedicon(blackcloud)
Expert
Expert
despisedicon(blackcloud)


Number of posts : 245
Age : 41
Location : buzau
Registration date : 2008-06-22

Ingame Character
Name: despised icon
Class:
Race: barbarian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyMon Sep 29, 2008 8:58 am

alcoolistilor lol!
Back to top Go down
scarba
curios
curios
scarba


Number of posts : 81
Age : 47
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-07-21

Ingame Character
Name: Scarba
Class: HoX
Race: Stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyMon Sep 29, 2008 1:06 pm

"meseria este bratara de aur si gatul palnie de argint"

ma inscriu in sindicat si propun sa fiu presedintele de onoare.
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. EmptyMon Sep 29, 2008 1:50 pm

scarba wrote:
"meseria este bratara de aur si gatul palnie de argint"

ma inscriu in sindicat si propun sa fiu presedintele de onoare.
De acord.....avand in vedere ca ai cea mai in spatiu viziune a lucrurilor ......Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Banuri pe forum. Empty
PostSubject: Re: Banuri pe forum.   Banuri pe forum. Empty

Back to top Go down
 
Banuri pe forum.
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» New forum detailes
» Autorul tampeniilor de pe forum

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Brainstorming-
Jump to: