S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Raid Wednesday 17.09

Go down 
5 posters
AuthorMessage
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 10:08 am

Ora 20:30 GMT +2 Killikky cu BSB
Back to top Go down
despisedicon(blackcloud)
Expert
Expert
despisedicon(blackcloud)


Number of posts : 245
Age : 41
Location : buzau
Registration date : 2008-06-22

Ingame Character
Name: despised icon
Class:
Race: barbarian

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 12:52 pm

Aoleoo!! iar cu ametitii aia?? oracole frate daca aseara ai ajuns raid leader puteai sa arunci o privire la ce charactere erau la raid si putei observa foarte bine ca erau 3 barbari s la noi din guild si nici unu d la ei !deci daca pica d barbar SPQR casgtica oricum!! pe cand de BS era doar abulurd care deja le avea !! si nu ai vrut sa vin io cu BS ....si sa intamplat ce sa intamplat ..am pierdut si io si SPQR !!deci nu ma interesa itemul in mod special ,dar frate conteaza ca raid leader sa iei deciizile potrivite la timpul potrivit!!! daca nu poti conduce un radi spune ca nu te obliga nimeni - o sal coonduc eu ca stiu foarte bine ce trebuie facut!! respect pt circle of nine care au un leader belea , foarte autoritar si care stie ce sa spuna(am ramas putin dezamagit ase3ara ca erau 2 playeri care pot oricand conduce un raid ,GEANINA SI TARTORU , dar care nu sau inplicat in aceasta priivinta, deci ma asteptam ca tartoru sa puna picioru in prag si sa zica , ca o sa conduca el, bine poate omului nu io place raid leader job)!!! Ceea ce doresc este ca sa mi respectati si mie parerea cum respect si eu SPQR , si cand zic ceva nu sa spun la pereti(mi se pare normal atat timp cat platesc taxa , adun resurse si ajut playerii sa creasca)!! pace queen
Back to top Go down
Deceneu/Blestem
apprentice
apprentice



Number of posts : 43
Age : 40
Location : speed
Registration date : 2008-05-23

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 1:19 pm

lasa-ma omu sa isi faca treaba, nu toti stim din prima, se invata treptat. Da-i putin credit Wink
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 1:48 pm

Mosule ... despi frate....intr-o guilda fiecare are patratica lui.Nu le pot face eu pe toate sau Geanina kiar daca stim cum sta treaba si cum trebuie facut. Daca tu crezi ca poti fi un bun RL...nici o prblema Oracolul saracu deja are prea multe pe cap.
Back to top Go down
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 2:15 pm

phoenixinflames wrote:
Aoleoo!! iar cu ametitii aia?? oracole frate daca aseara ai ajuns raid leader puteai sa arunci o privire la ce charactere erau la raid si putei observa foarte bine ca erau 3 barbari s la noi din guild si nici unu d la ei !deci daca pica d barbar SPQR casgtica oricum!! pe cand de BS era doar abulurd care deja le avea !! si nu ai vrut sa vin io cu BS ....si sa intamplat ce sa intamplat ..am pierdut si io si SPQR !!deci nu ma interesa itemul in mod special ,dar frate conteaza ca raid leader sa iei deciizile potrivite la timpul potrivit!!! daca nu poti conduce un radi spune ca nu te obliga nimeni - o sal coonduc eu ca stiu foarte bine ce trebuie facut!! respect pt circle of nine care au un leader belea , foarte autoritar si care stie ce sa spuna(am ramas putin dezamagit ase3ara ca erau 2 playeri care pot oricand conduce un raid ,GEANINA SI TARTORU , dar care nu sau inplicat in aceasta priivinta, deci ma asteptam ca tartoru sa puna picioru in prag si sa zica , ca o sa conduca el, bine poate omului nu io place raid leader job)!!! Ceea ce doresc este ca sa mi respectati si mie parerea cum respect si eu SPQR , si cand zic ceva nu sa spun la pereti(mi se pare normal atat timp cat platesc taxa , adun resurse si ajut playerii sa creasca)!! pace queen

A plecat bethra e greu , o incepem si noi treptat, oricum acel epic o sa-ti pice sa-ti sara pe nas Smile , nu e sfarsitul lumii , era de la un amarat de trash. Astazi pana nu e Satrapis ( tank-ul ) nu vom face party-ul, sa nu pierdem timpul nimanui. Ei au fost dezorganizati, iar astaezi sper ca vor fi toti cu capul pe umeri.
Back to top Go down
despisedicon(blackcloud)
Expert
Expert
despisedicon(blackcloud)


Number of posts : 245
Age : 41
Location : buzau
Registration date : 2008-06-22

Ingame Character
Name: despised icon
Class:
Race: barbarian

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 3:58 pm

bro nu sunt obsedat de epice stai calm ! eu vorbesc de ideea in sine cum a fost judecata rugamintea mea....am 2 charuri de 80 resp 78 si pot spune ca am ceva exp, nu multa dar de ajuns incat sa scot si eu cate o idee care sa ne ajute , ca pana la urma nu am pierdut eu itemul ci SPQR!! iar deseara daca se mai face raid am rugamintea sa vb doar raid leaderul in timpul raidului nu ca aseara cand vorbeau 8 insi deodata si 2 dintre ai isi povesteau revelionul !!! Exclamation
Back to top Go down
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 4:01 pm

normal , usor voi pune la punct si asta, itemul ala e de la trash il facem oricand , nu s-a pierdut nimic, oricum am mai invatat cate ceva, iti multumesc pentru sfaturi.
Back to top Go down
despisedicon(blackcloud)
Expert
Expert
despisedicon(blackcloud)


Number of posts : 245
Age : 41
Location : buzau
Registration date : 2008-06-22

Ingame Character
Name: despised icon
Class:
Race: barbarian

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 4:37 pm

uite sper sa ai dreptate si sa luam epice cu totii nu doar eu , cu toate cam fo la peste 80% la suta din ridurile care sau facut pana acum si nu am prins nimik!! cheers
Back to top Go down
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 4:44 pm

that's called , "just bad luck"
Back to top Go down
despisedicon(blackcloud)
Expert
Expert
despisedicon(blackcloud)


Number of posts : 245
Age : 41
Location : buzau
Registration date : 2008-06-22

Ingame Character
Name: despised icon
Class:
Race: barbarian

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 4:58 pm

or blackcloud Evil or Very Mad
Back to top Go down
MONCO
Dentist
MONCO


Number of posts : 114
Age : 44
Location : vaslui
Registration date : 2008-06-02

Ingame Character
Name: MONCO
Class: SALBATIC
Race: CAUCAZIAN

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 6:04 pm

Urasc sa ma repet dar din ppacate asa se intampla cand ai 2-3 caractere cu care joci
Parerea mea ar fi ca fi8ecare sa aiba numai un caracter in ghilda si sa joace numnai cu unu dar in sfarsit
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 EmptyWed Sep 17, 2008 6:24 pm

MONCO wrote:
Urasc sa ma repet dar din ppacate asa se intampla cand ai 2-3 caractere cu care joci
Parerea mea ar fi ca fi8ecare sa aiba numai un caracter in ghilda si sa joace numnai cu unu dar in sfarsit
100 % ADEVARAT si kiar de il ai pe al 2 lea...sa fie de fun....fara pretentii de epice si pe ala.
Back to top Go down
Sponsored content





Raid Wednesday 17.09 Empty
PostSubject: Re: Raid Wednesday 17.09   Raid Wednesday 17.09 Empty

Back to top Go down
 
Raid Wednesday 17.09
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» wednesday 10.9 bsb raid
» Raid With BSB!
» raid joi 21.08
» raid joi 28.08
» raid joi 4.09

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Raids-
Jump to: