S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Restart servere EU...

Go down 
+2
bethrazel
Vorph
6 posters
AuthorMessage
Vorph
apprentice
apprentice
Vorph


Number of posts : 30
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-09-03

Ingame Character
Name: Negru
Class: Assasin
Race: Aquilonian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyWed Sep 03, 2008 3:47 pm

Salutare, Negru sunt!

Din cate am inteles, astazi se vor reseta (ori s-au resetat deja) serverele EU atat de bine incat o sa ramanem fara caractere...pentru ca nu cunosc pe nimeni de aici personal, vroiam sa stiu si eu pe ce server ne vom reloga, cu cine sa vorbesc sa reintru in clan, etc....

Danke!
Back to top Go down
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyWed Sep 03, 2008 3:59 pm

negrule asta nu e server privat ca sa-ti pierzi caracterul cand se da restart la server lol! , restart la servere se da odata pe saptamana pentru mentenanta sau la vre-un patch..deci stai linistit si intra in joc ca o sa-ti gasesti caracterul la locul lui.
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyWed Sep 03, 2008 4:07 pm

A BIG FUCKING ROFL


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Vorph
apprentice
apprentice
Vorph


Number of posts : 30
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-09-03

Ingame Character
Name: Negru
Class: Assasin
Race: Aquilonian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyWed Sep 03, 2008 4:10 pm

bethrazel wrote:
negrule asta nu e server privat ca sa-ti pierzi caracterul cand se da restart la server lol! , restart la servere se da odata pe saptamana pentru mentenanta sau la vre-un patch..deci stai linistit si intra in joc ca o sa-ti gasesti caracterul la locul lui.

Hmmm....pai aseara vorbeam cu diversi prin clan si asta era concluzia....chiar asa, va place sa faceti misto de un noob obisnuit cu servere private de L2?
Back to top Go down
despisedicon(blackcloud)
Expert
Expert
despisedicon(blackcloud)


Number of posts : 245
Age : 41
Location : buzau
Registration date : 2008-06-22

Ingame Character
Name: despised icon
Class:
Race: barbarian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyWed Sep 03, 2008 4:35 pm

kulok you can say that again Smile))
Back to top Go down
Vorph
apprentice
apprentice
Vorph


Number of posts : 30
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-09-03

Ingame Character
Name: Negru
Class: Assasin
Race: Aquilonian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyWed Sep 03, 2008 7:21 pm

Si parca era vorba si de un fee de 2G pe saptamana pentru fiecare carater creat.... Question
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyWed Sep 03, 2008 10:16 pm

Vorph wrote:
Si parca era vorba si de un fee de 2G pe saptamana pentru fiecare carater creat.... Question


Adik? e iar de lol!
Back to top Go down
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyWed Sep 03, 2008 11:59 pm

kulok wrote:
Vorph wrote:
Si parca era vorba si de un fee de 2G pe saptamana pentru fiecare carater creat.... Question


Adik? e iar de lol!
razi tu, razi Harap Alb ...da o sa fie mai incolo, cand o sa incepem siege-uri Very Happy
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyThu Sep 04, 2008 12:50 am

bethrazel wrote:
kulok wrote:
Vorph wrote:
Si parca era vorba si de un fee de 2G pe saptamana pentru fiecare carater creat.... Question


Adik? e iar de lol!
razi tu, razi Harap Alb ...da o sa fie mai incolo, cand o sa incepem siege-uri Very Happy


hahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhaaaaaa voi visati siege'uri si nu suntem in stare sa stam sa ajungem la kiki?

pai la siege ce o sa faceti? Vai e tarziu hai la zzzzzZZZZZZZZZZZZZz maine munca?


Ce draq mah...... first hai sa ne reorganizam si sa facem ore comune de joaca si apoi sa vb de lucruri care sunt imposibile deocamdata!

PS: cand faceam raid cu Elena stateam pana la 4 dimineatza si incercam tactici cum sa'l batem acuma la 11 e STINGEREA....
Back to top Go down
Nebiru
Expert
Expert
Nebiru


Number of posts : 246
Age : 35
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-06-04

Ingame Character
Name: Nebiru
Class: Necromancer
Race: Stygian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyThu Sep 04, 2008 12:43 pm

Dupa ce am citit threadul asta m-am cracit de ras si ce pot spune ... PRICELESS !! lol!
Back to top Go down
BreakRule
curios
curios



Number of posts : 84
Age : 52
Location : Alba Iulia
Registration date : 2008-04-26

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyThu Sep 04, 2008 1:28 pm

kulok wrote:

PS: cand faceam raid cu Elena stateam pana la 4 dimineatza si incercam tactici cum sa'l batem acuma la 11 e STINGEREA....


Acum nu mai e nevoie sa stea pana la 4 dimineata. La vremea respectiva nu stiam instantele si se cautau inca tactici pentru omorat bossii.
Tinand cont ca acum sunt multi jucatori care cunosc bine instantele de t1 , un Killiky full se face in ~ 4 h cu raid de 24 (chiar daca 18 sunt newbie) daca ai clasele potrivite , e putina organizare iar lumea chiar face ceea ce i se cere. Da atata timp cat unii vin in raid dupa 2 h , altii care sunt online prefera sa faca pvp sau sa se plimbe pe nu stiu unde, ori cata vreme lumea nu e atenta si nu face ce i se spune , nu o sa faceti veci instante de raid, nici macar de t1, chiar daca acum ar fi mult mai simplu.
In alte guilde se stabilieste o anumita ora iar daca in 15 minute nu e suficienta lume care sa fie deja in instanta se anuleaza pur si simplu raidul pentru ziua respectiva. In plus lumea nu e invatata sa joace in grup. De pilda acum vreo 2 zile a murit healerul care era cu mine (se mai intampla chestii de genul asta si nu reprezinta o problema). Am spus de vreo 4-5 ori pe ventrilo sa vina repede un alt healer , am scris chiar si pe raid , da lumea nu avea nici o treaba sau mai bine spus fiecare isi vedea de ale lui Very Happy
Daca o ametita de instanta ca si Killiky nu reusiti sa o faceti nici macar acum nu vad cum o sa faceti Vistrix, instanta care necesita o organizare pefecta si in care lumea trebuie sa joace ``dupa ceas`` .Cand spun ``dupa ceas `` ma refer atat la sensul propriu cat si la cel figurat Smile) ( Acolo chiar se joaca cu un cronometru in mana )
Back to top Go down
Vorph
apprentice
apprentice
Vorph


Number of posts : 30
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-09-03

Ingame Character
Name: Negru
Class: Assasin
Race: Aquilonian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyThu Sep 04, 2008 10:22 pm

Nebiru wrote:
Dupa ce am citit threadul asta m-am cracit de ras si ce pot spune ... PRICELESS !! lol!

kulok wrote:
Adik? e iar de lol!


Dragilor, nu-mi facusem cont aici sa va amuz, insa ma bucur ca pana la urma v-am facut sa va simtiti bine...poate-mi dati o bere vreodata.

Totusi, un raspuns clar sunteti in stare sa-mi dati? Macar in loc de bere....
Back to top Go down
Nebiru
Expert
Expert
Nebiru


Number of posts : 246
Age : 35
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-06-04

Ingame Character
Name: Nebiru
Class: Necromancer
Race: Stygian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyFri Sep 05, 2008 3:17 am

Vorph wrote:
Nebiru wrote:
Dupa ce am citit threadul asta m-am cracit de ras si ce pot spune ... PRICELESS !! lol!

kulok wrote:
Adik? e iar de lol!


Dragilor, nu-mi facusem cont aici sa va amuz, insa ma bucur ca pana la urma v-am facut sa va simtiti bine...poate-mi dati o bere vreodata.

Totusi, un raspuns clar sunteti in stare sa-mi dati? Macar in loc de bere....

Nu inteleg de ce te ataci atat de mult , noi romanii suntem mai glumeti de fel ... Ok iti raspun clar : Cand se baga un nou patch la maintenance nu se reseteaza absolut nimic .

PS : Iti dau eu o bere data viitoare daca vii la intalnire Exclamation
Back to top Go down
Vorph
apprentice
apprentice
Vorph


Number of posts : 30
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-09-03

Ingame Character
Name: Negru
Class: Assasin
Race: Aquilonian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyFri Sep 05, 2008 9:14 am

Nebiru wrote:


Nu inteleg de ce te ataci atat de mult , noi romanii suntem mai glumeti de fel ... Ok iti raspun clar : Cand se baga un nou patch la maintenance nu se reseteaza absolut nimic .

PS : Iti dau eu o bere data viitoare daca vii la intalnire Exclamation

Nu ma atac in nici un fel, nu a fost o reactie care sa ma surprinda, insa prin glume, inteleg glume, nu lol-uri pe care le poate da orice gaga....

Raspunsul la prima intrebare l-am inteles, insa la faza cu goldul tot nu m-am prins.

PS: Nu vin, ca voi sigur faceti misto de mine...
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyFri Sep 05, 2008 9:56 am

Vorph wrote:
Nebiru wrote:


Nu inteleg de ce te ataci atat de mult , noi romanii suntem mai glumeti de fel ... Ok iti raspun clar : Cand se baga un nou patch la maintenance nu se reseteaza absolut nimic .

PS : Iti dau eu o bere data viitoare daca vii la intalnire Exclamation

Nu ma atac in nici un fel, nu a fost o reactie care sa ma surprinda, insa prin glume, inteleg glume, nu lol-uri pe care le poate da orice gaga....

Raspunsul la prima intrebare l-am inteles, insa la faza cu goldul tot nu m-am prins.

PS: Nu vin, ca voi sigur faceti misto de mine...

Noroc man, si hai la intalnire ca nu se face misto doar de tine... iese o caterink de zile mari iti zic sigur ca o sa te distrezi si o sa razi cu gura pana la urechi:)

Iar cat despre gold nici eu nu stiu ce e cu el?

Nu cred ca playeri o sa primeasca gold ci o sa fie invert ei vor da gold la guilda ca o taxa saptamanala:) sau ceva de genu asta
Back to top Go down
Vorph
apprentice
apprentice
Vorph


Number of posts : 30
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-09-03

Ingame Character
Name: Negru
Class: Assasin
Race: Aquilonian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyFri Sep 05, 2008 10:49 am

kulok wrote:


Noroc man, si hai la intalnire ca nu se face misto doar de tine... iese o caterink de zile mari iti zic sigur ca o sa te distrezi si o sa razi cu gura pana la urechi:)

Iar cat despre gold nici eu nu stiu ce e cu el?

Nu cred ca playeri o sa primeasca gold ci o sa fie invert ei vor da gold la guilda ca o taxa saptamanala:) sau ceva de genu asta

Probabil ca m-am exprimat eu gresit. La asta ma refeream, la faptul ca o sa trebuiasca sa dam noi 2G saptamanal pentru fiecare char...

Am glumit la faza cu mistoul....daca se merge prin Bucuresti, ma prezint si eu!
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyFri Sep 05, 2008 10:57 am

Este astazi la ora 18 la unirea.... ne intalnim toata gask cred ... si sper .... upiii
Back to top Go down
Vorph
apprentice
apprentice
Vorph


Number of posts : 30
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-09-03

Ingame Character
Name: Negru
Class: Assasin
Race: Aquilonian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyFri Sep 05, 2008 10:58 am

kulok wrote:
Este astazi la ora 18 la unirea.... ne intalnim toata gask cred ... si sper .... upiii

Fuck...sper sa pot ajunge...azi am niste cursuri la munca pana tarziu...se fac des chestiile astea?
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... EmptyFri Sep 05, 2008 11:01 am

Nu chiar, noi vrem sa ramana un obicei ca vinerea sa fie ceva de genu asta... dar lumea se razgandeste repede:)
Back to top Go down
Sponsored content





Restart servere EU... Empty
PostSubject: Re: Restart servere EU...   Restart servere EU... Empty

Back to top Go down
 
Restart servere EU...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Brainstorming-
Jump to: