S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 S.P.Q.R-guild international?

Go down 
+2
Troianu
bethrazel
6 posters
AuthorMessage
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

S.P.Q.R-guild international? Empty
PostSubject: S.P.Q.R-guild international?   S.P.Q.R-guild international? EmptyFri Aug 29, 2008 10:05 am

Stiu ca a fost facut si un poll pe chestia asta, dar sincer nu vad cum ne putem descurca doar cu romani...e nevoie sa luam si din alte parti pentru ca batem pasu' pe loc. Orasul se face greu, raidurile si ele avanseaza greu si chiar si la pvp daca se strang 6 e nebunie, eu zic ca in prima faza sa inghitim BSBu', daca tot ii luam dupa noi in raiduri e pacat sa nu profitam de pe urma lor, mai tarziu o sa avem mai multe grupuri de raid asa ca putem face si raiduri doar de romani.
Back to top Go down
Troianu
apprentice
apprentice



Number of posts : 25
Age : 50
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-22

Ingame Character
Name: Troianu
Class: INGINER
Race: INFOMETAT

S.P.Q.R-guild international? Empty
PostSubject: Re: S.P.Q.R-guild international?   S.P.Q.R-guild international? EmptyFri Aug 29, 2008 10:28 am

Si eu sunt pentru dar cu conditia ca ei sa accepte faptul ca ghilda se numeste in continuare S.P.Q.R. si ca noi conducem!
Back to top Go down
Ulyse80
noob
noob



Number of posts : 10
Age : 43
Location : Tulcea
Registration date : 2008-07-21

S.P.Q.R-guild international? Empty
PostSubject: Re: S.P.Q.R-guild international?   S.P.Q.R-guild international? EmptyFri Aug 29, 2008 11:29 am

Intradevar S.P.Q.R. suna mai bine, insa crec ca ar putea avea si ei vreun ofiter doi daca ar fi sa fuzionam, nu cred ca ar incurca cu nimic.
Back to top Go down
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

S.P.Q.R-guild international? Empty
PostSubject: Re: S.P.Q.R-guild international?   S.P.Q.R-guild international? EmptyFri Aug 29, 2008 11:47 am

Nu e fuziune..ii luam cu totu, nu cred ca au oras..oricum ramane de vb cu ei
Back to top Go down
Kronus
GM



Number of posts : 100
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Iskander
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

S.P.Q.R-guild international? Empty
PostSubject: Re: S.P.Q.R-guild international?   S.P.Q.R-guild international? EmptyFri Aug 29, 2008 11:50 am

Au oras Tier 2 fara nici o cladire Tier 3, deci stam mai bine. Cu orice alta forma de fuzionare inafara de absorbtia BSB nu sunt de acord. Putem sa preluam membrii lor care isi doresc acest lucru si sa organizam o portiune de ventrilo si de forum pentru ei.
Back to top Go down
Tex
Officer
Tex


Number of posts : 178
Age : 43
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Judah
Class: Demonologist
Race: Stygian

S.P.Q.R-guild international? Empty
PostSubject: Re: S.P.Q.R-guild international?   S.P.Q.R-guild international? EmptyFri Aug 29, 2008 12:04 pm

EU nu inteleg care ar fi rostul migrarea unor membrii straini in ghilda principala.
Ce diferenta face titlul de pe cap?
Back to top Go down
Bladeus
Champ
Champ
Bladeus


Number of posts : 255
Age : 41
Location : Malta-Tel:+35699492880
Registration date : 2008-05-30

Ingame Character
Name: Bladeus
Class: Barbar BETIV
Race: Cimmerian

S.P.Q.R-guild international? Empty
PostSubject: Re: S.P.Q.R-guild international?   S.P.Q.R-guild international? EmptyFri Aug 29, 2008 10:44 pm

Atunci cand vezi SPQR ajuti , nu ? Gandeste-te ca atunci cand o sa vrei sa formezi un raid , si o sa dai sa vezi cine e online in guilda ai sa iti gasesti raidu`l mult mai usor (ca RL) .
2. Unde`i 3 vine un full party , unde`i gramada , schimba lumea istanta (vb. aia Ro , unde`i 2 puterea creste.

Sunt de acord , dar doar in cazul in care acel "merging" ar insemna sa dizolve guilda lor , sa ni se alature , sa aiba intradevar 2 ofiteri , chiar si 3 , depinde de ce au sa ofere ca jucatori , si cum a spus si Kronus , cu preferinte , gen portiune pentru ei forum / canal in vent etc.

Mie imi place asa cum e acum , eu intru si ma simt bine pe vent si in joc. Dar ghilda in momentul de fatza ... stagneaza.

Vad din cand in cand in update`s ... chestii de Mass PVP . poarta a fost rezolvata , te duci cu mamutu , faci nu stiu ce ..

Noi nu stim de astea nimic , si nici nu o sa stim prea curand daca nu ne dezvoltam , si dezvoltare la noi inseamna mai multi jucatori .
Back to top Go down
Sponsored content





S.P.Q.R-guild international? Empty
PostSubject: Re: S.P.Q.R-guild international?   S.P.Q.R-guild international? Empty

Back to top Go down
 
S.P.Q.R-guild international?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Guild City
» Guild Announcement
» Building a Guild City
» Totzi cei din EA join guild...
» guild site pe forums

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Brainstorming-
Jump to: