S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Authentication error

Go down 
2 posters
AuthorMessage
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

Authentication error Empty
PostSubject: Authentication error   Authentication error EmptySat Jun 14, 2008 11:57 am

Se pare ca Funcom m-a trimis la odihna... mi-am luat un crash in joc si acum nu ma mai pot loga...am cautat pe forumuri unde se pare ca sunt foarte multi cu problema mea si ca momentan nu exista solutie..sau cel putin nu am gasit eu ceva care sa mearga. Daca a mai avut careva problema asta si a gasit o rezolvare pls reply, mc
Back to top Go down
Xafira
noob
noob



Number of posts : 11
Age : 36
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-06-05

Authentication error Empty
PostSubject: Re: Authentication error   Authentication error EmptySat Jun 14, 2008 4:41 pm

am avut eu un post mai acum cateva zile, am incercat tot ce zic baietii aia pe forum nu am putut (unii au reusit printr-un restart la comp eventual sa stearga nu stiu ce prostie din folderu jocului ) mie nu mi-a reusit si-a revenit dupa 1 zi cam pe la aceeasi ora am putut sa intru (dimineatza pe la 9), deci.. eu am asteptat.. si am dat mail la el.. atat am putut face... dar reply de la ei am primit dupa ce mi-a inceput sa mearga (si ei ziceau in mail.. am incercat de mai multe ori sa intru si am putut intra =))) ) plm ce sa zic.. sper sa nu tina mult la tine
Back to top Go down
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

Authentication error Empty
PostSubject: Re: Authentication error   Authentication error EmptySun Jun 15, 2008 1:20 pm

ok..guys eu am renuntat, am dat cancel ... pur si simplu ce fac ei e nesimtire...nici macar nu accepta posturi pe forumul oficial... am decis sa ma retrg dupa ce postul meu si alte 3 asemanatoare cu al meu, in care li se aducea aminte ca au datoria sa raspunda pentru ca noi platim, au fost sterse.Poate voi reveni peste cateva luni daca problemele vor fi rezolvate, pana atunci sper sa nu aveti problemele mele si sa va puteti bucura de el. ./wave
Back to top Go down
Sponsored content





Authentication error Empty
PostSubject: Re: Authentication error   Authentication error Empty

Back to top Go down
 
Authentication error
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» A fuking error !!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Brainstorming-
Jump to: