S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Milo si Andrei

Go down 
+2
Rassa
Milo
6 posters
AuthorMessage
Milo
noob
noob



Number of posts : 2
Age : 41
Location : Timisoara
Registration date : 2008-10-10

Milo si Andrei Empty
PostSubject: Milo si Andrei   Milo si Andrei EmptyFri Oct 10, 2008 11:52 pm

Salut: Suntem doi prieteni din timisoara care am decis sa facem reroll pe Fury. Avem Guard si Bs 80 pe Soulstorm. Desi suntem in cel mai puternic guild acolo e plictisitor (nu se fac raiduri deloc, pvp e monoton). Am decis sa facem reroll pentru ca ambii vrem pve (cat de cat, nu ne ferim de pvp, venim chiar cu placere, dar ce-i prea mult strica). `Am rolat PoM si Ranger momentan cu ei planuim sa intram urmand ca la char transfer sa venim si cu caracterele de pe Soulstorm.
Avem 26 ani amandoi, suntem cu joburi asa ca activitatea noastra se rezuma la cateva ore seara in timpul saptamanii, mai mult in weekend. Ca si experienta in MMO, eu sunt raidleader pe beastchat in Anarchy Online, Andrei are cam 2 ani de WoW in spate. Perioada e cam proasta pentru noi, eu ma mut pe alta adresa asa ca dureaza putin pana intram in ritmul normal (RDS tre sa vina sa-mi puna netu intelegeti). Ce sa zic eu ca conteaza e ca amandoi vom fi AoC pentru mult timp, nu avem de gand sa trecem pe alt joc. Sper sa ne vedem ingame cat de curand si numa de bine.
Back to top Go down
Rassa
Expert
Expert
Rassa


Number of posts : 210
Age : 37
Location : Craiova
Registration date : 2008-07-22

Ingame Character
Name: Rassa
Class: Barbarian
Race: Aquilian

Milo si Andrei Empty
PostSubject: Re: Milo si Andrei   Milo si Andrei EmptySat Oct 11, 2008 3:15 am

Va salutam baieti cu un bun venit si la mai mare cheers
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Milo si Andrei Empty
PostSubject: Re: Milo si Andrei   Milo si Andrei EmptySat Oct 11, 2008 8:37 am

Milo wrote:
Salut: Suntem doi prieteni din timisoara care am decis sa facem reroll pe Fury. Avem Guard si Bs 80 pe Soulstorm. Desi suntem in cel mai puternic guild acolo e plictisitor (nu se fac raiduri deloc, pvp e monoton). Am decis sa facem reroll pentru ca ambii vrem pve (cat de cat, nu ne ferim de pvp, venim chiar cu placere, dar ce-i prea mult strica). `Am rolat PoM si Ranger momentan cu ei planuim sa intram urmand ca la char transfer sa venim si cu caracterele de pe Soulstorm.
Avem 26 ani amandoi, suntem cu joburi asa ca activitatea noastra se rezuma la cateva ore seara in timpul saptamanii, mai mult in weekend. Ca si experienta in MMO, eu sunt raidleader pe beastchat in Anarchy Online, Andrei are cam 2 ani de WoW in spate. Perioada e cam proasta pentru noi, eu ma mut pe alta adresa asa ca dureaza putin pana intram in ritmul normal (RDS tre sa vina sa-mi puna netu intelegeti). Ce sa zic eu ca conteaza e ca amandoi vom fi AoC pentru mult timp, nu avem de gand sa trecem pe alt joc. Sper sa ne vedem ingame cat de curand si numa de bine.
Salutam si bun venit in S.P.Q.R.
Back to top Go down
despisedicon(blackcloud)
Expert
Expert
despisedicon(blackcloud)


Number of posts : 245
Age : 41
Location : buzau
Registration date : 2008-06-22

Ingame Character
Name: despised icon
Class:
Race: barbarian

Milo si Andrei Empty
PostSubject: Re: Milo si Andrei   Milo si Andrei EmptyMon Oct 13, 2008 10:23 am

ce nume va puneti la char?? bre ,si bun venit !!
Back to top Go down
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Milo si Andrei Empty
PostSubject: Re: Milo si Andrei   Milo si Andrei EmptyMon Oct 13, 2008 10:23 am

va asteptam pe toti in noul forum http://www.aoc-spqr.eu/forum/index.php ! Very Happy , }{
Back to top Go down
Jdust-1
curios
curios



Number of posts : 54
Age : 41
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-14

Ingame Character
Name: Jdust
Class: Conqueror
Race: Aquilonian

Milo si Andrei Empty
PostSubject: Re: Milo si Andrei   Milo si Andrei EmptyMon Oct 13, 2008 10:38 am

bine ati venit
Back to top Go down
Sponsored content





Milo si Andrei Empty
PostSubject: Re: Milo si Andrei   Milo si Andrei Empty

Back to top Go down
 
Milo si Andrei
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Cafenea-
Jump to: