S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Pentru cei 25 de useri activi :)

Go down 
2 posters

New Forum ? Mai frumos, mai curat , mai TIDE! :)
Noul SPQR http://www.aoc-spqr.eu/forum/
Pentru cei 25 de useri activi :) Vote_lcap82%Pentru cei 25 de useri activi :) Vote_rcap
 82% [ 9 ]
http://spqr.web-rpg.org/
Pentru cei 25 de useri activi :) Vote_lcap18%Pentru cei 25 de useri activi :) Vote_rcap
 18% [ 2 ]
Nu vreau forum :)
Pentru cei 25 de useri activi :) Vote_lcap0%Pentru cei 25 de useri activi :) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 11
 
Poll closed

AuthorMessage
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Pentru cei 25 de useri activi :) Empty
PostSubject: Pentru cei 25 de useri activi :)   Pentru cei 25 de useri activi :) EmptyFri Oct 10, 2008 6:27 pm

ce ziceti de noul forum cu accesul nostru 100%, frumos , fara reclame si toate posibilitatile de modare/modificare la el posibile ?

in caz contrar shift + delete si aia ete Very Happy, mai incerc si alte dati Wink
Back to top Go down
SilkOne
noob
noob
SilkOne


Number of posts : 19
Age : 50
Location : Rm Valcea
Registration date : 2008-09-19

Ingame Character
Name: Silkone
Class: Guardian
Race: Cimmerian

Pentru cei 25 de useri activi :) Empty
PostSubject: Re: Pentru cei 25 de useri activi :)   Pentru cei 25 de useri activi :) EmptyFri Oct 10, 2008 7:50 pm

De preferat e sa ne mutam toti acolo, gazdele acestui forum refuza sa ne puna in posesia bazei de date din motive proprii, aici odata cazut acest forum din motive tehnice, hack sau nu stiu mai ce nu se mai poate recupera nimic.
Mai bine ne mutam cu totii pe forumul nou, e si mai aspectuos si e si in tema cu jocul!
O sa creez un bridge site-forum sa nu fie nevoie sa va inregistrati de 2 ori, fiind indeajuns sa va inregistrati pe site!
Acest lucru nu il pot face si cu acest forum, decat cu cel nou!

Pe forumurile gratuite nu se dau toate drepturile de FTP si administrator, ca de exemplu nu se poate exporta baza de date!

Va asteptam acolo pe www.aoc-spqr.eu!

Nu prea le am cu publicitatea Very Happy
Back to top Go down
 
Pentru cei 25 de useri activi :)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pentru orase facute de playeri
» Pentru Assasini
» pentru site
» Pentru Fanii AMD/ATI
» Iteme epice pentru noi ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Brainstorming-
Jump to: