S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Schimbare de conducere

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Kronus
GM



Number of posts : 100
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Iskander
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere EmptyMon Sep 15, 2008 12:25 pm

Avand in vedere faptul ca am achizitionat de curand un apartament, trebuie sa ma apuc de renovarea si refacerea acestuia de la 0. Acest lucru inseamna ca timpul meu liber se diminueaza substantial. Nu prea mai am timp pe care sa il dedic activitatilor administrative in cadrul guildei si acest lucru s-a vazut si prin lipsa de activitate din ultimul timp. Stiti si voi ce inseamna sa iei un apartement de la 0 si sa il faci dupa cum vrei tu. In plus mai am si o prietena cu o imaginatie foarte bogata, si vrea tot felul de fantezii in apartament. Datorita acestor motive o sa pasez rangul de GM catre Tartaros, care are toata increderea si respectul meu. Statutul meu in guilda il las la latitudinea lui, avand in vedere timpul limitat pe care o sa-l petrec in joc. Renovarea trebuie sa inceapa in curand si o sa dureze pana la sfarsitul lunii noiembrie.
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Re: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere EmptyMon Sep 15, 2008 12:32 pm

Ai nevoie de ajutor ? Smile
Back to top Go down
Kronus
GM



Number of posts : 100
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Iskander
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Re: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere EmptyMon Sep 15, 2008 12:36 pm

Mi-ar cam trebui ca echipa mea de zugravi, electricieni si instalatori este alcatuita dintr-un singur om care trebuie sa le faca pe toate Razz . Si de aici, in principal, vine faptul ca seara cam trebuie sa ma duc pe la apartement sa mai dau si eu o mana daca vreau sa ma mut in casa noua inainte de venirea iernii. Razz
Back to top Go down
kulok
Officer
kulok


Number of posts : 351
Age : 38
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-13

Ingame Character
Name: Kulok
Class: Necromancer
Race: Stygian

Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Re: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere EmptyMon Sep 15, 2008 12:38 pm

Kronus wrote:
Mi-ar cam trebui ca echipa mea de zugravi, electricieni si instalatori este alcatuita dintr-un singur om care trebuie sa le faca pe toate Razz . Si de aici, in principal, vine faptul ca seara cam trebuie sa ma duc pe la apartement sa mai dau si eu o mana daca vreau sa ma mut in casa noua inainte de venirea iernii. Razz

Daca iti trebuie, fratimiu se ocupa cu asa ceva renovare si bla bla, daca ti'ar prinde spune'mi:)
Back to top Go down
Majester
Officer



Number of posts : 117
Age : 44
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-31

Ingame Character
Name: Bulanje
Class: Elevu Barbarului BETIV
Race: Cimmerian

Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Re: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere EmptyMon Sep 15, 2008 12:39 pm

Kronus din pacate nu prea ne stim asa bine pt ca nu prea am jucat impreuna...dar iti urez spor la treaba si sper ca dupa ce termini apartamentu sa revi si sa incepi sa joci si tu un pic mai des ....bafta multa
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Re: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere EmptyMon Sep 15, 2008 12:41 pm

Kronus wrote:
Avand in vedere faptul ca am achizitionat de curand un apartament, trebuie sa ma apuc de renovarea si refacerea acestuia de la 0. Acest lucru inseamna ca timpul meu liber se diminueaza substantial. Nu prea mai am timp pe care sa il dedic activitatilor administrative in cadrul guildei si acest lucru s-a vazut si prin lipsa de activitate din ultimul timp. Stiti si voi ce inseamna sa iei un apartement de la 0 si sa il faci dupa cum vrei tu. In plus mai am si o prietena cu o imaginatie foarte bogata, si vrea tot felul de fantezii in apartament. Datorita acestor motive o sa pasez rangul de GM catre Tartaros, care are toata increderea si respectul meu. Statutul meu in guilda il las la latitudinea lui, avand in vedere timpul limitat pe care o sa-l petrec in joc. Renovarea trebuie sa inceapa in curand si o sa dureze pana la sfarsitul lunii noiembrie.
Statrutul tau ramane cel de ofiter .... in momentul in care te implici din nou nu este nici o problema sa pasam din nou acest rang care ... nu e o mare bucurie .... mai multa responsabilitate. Statutul celor ce au facut infiintat S.P.Q.R. nu poate fi skimbat niciodata ... kiar daca se implica sau nu in anumite momente.
Back to top Go down
Majester
Officer



Number of posts : 117
Age : 44
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-31

Ingame Character
Name: Bulanje
Class: Elevu Barbarului BETIV
Race: Cimmerian

Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Re: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere EmptyMon Sep 15, 2008 12:48 pm

Tartore ai perfecta drepate si vreau sa stiu parerea ta! E usor sa faci un copil dar marea responsabilitate e sa il cresti si sa ii dai o educatie potrivita unui om normal. Dar daca faci un copil si il abadonezi si ti-l creste altu cu mare placere ...mai poti fi numit parinte?

Mentionez ca nu ma refer la cazul de fata cu kronus, si ca tot veni vb cand se intoarce kronus treb sa isi aduca aportu cu ceva destul de substantial ca sa poata fi luate in considerare deciziile lui.
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Re: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere EmptyMon Sep 15, 2008 12:51 pm

Majester wrote:
Tartore ai perfecta drepate si vreau sa stiu parerea ta! E usor sa faci un copil dar marea responsabilitate e sa il cresti si sa ii dai o educatie potrivita unui om normal. Dar daca faci un copil si il abadonezi si ti-l creste altu cu mare placere ...mai poti fi numit parinte?

Mentionez ca nu ma refer la cazul de fata cu kronus, si ca tot veni vb cand se intoarce kronus treb sa isi aduca aportu cu ceva destul de substantial ca sa poata fi luate in considerare deciziile lui.
Cand am format S.P.Q.R. am stabilit asta inca de atuinci...ca vom pasa clanul celui ce e mai activ,Kronus a ajuns primul la 40 si a facut clanul sa nu ia cineva nuimele. In legatura cu parintii si copii....am vazut parinti buni kiar daca nu stau cu copii lor,viata e f complexa Lord si grija catre cineva sau ceva poate fi materializata in mai multe feluri.
Back to top Go down
Majester
Officer



Number of posts : 117
Age : 44
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-05-31

Ingame Character
Name: Bulanje
Class: Elevu Barbarului BETIV
Race: Cimmerian

Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Re: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere EmptyMon Sep 15, 2008 1:05 pm

DA cocule ...ai dreptate eu nu intelg printr-un parinte bun unu care moare de foame da zice ca il iubeste si il pupa si nu il intereseaza de viitorul lui.
Oricum Kronus chiar daca ar intra numai pe ventrilo din cand in cand o data la cateva zile ar conta pt noi toti foarte mult.
Back to top Go down
razvanp
Officer
razvanp


Number of posts : 334
Age : 36
Location : bucuresti
Registration date : 2008-08-07

Ingame Character
Name: Oracolul
Class: Priest of Mitra
Race: Aquilonian

Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Re: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere EmptyMon Sep 15, 2008 1:08 pm

stamina / moral / endurance + 1 , e un fel de epic scratch Razz
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Re: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere EmptyMon Sep 15, 2008 1:10 pm

Sincer io il astept si pe robotu de Tex sa se implice mai mult .... si pe Kronus ..... baietii stiu joaca si stiu sa conduca.Da vine iarna Razz si sper ca vor fi on ....
Back to top Go down
Sponsored content





Schimbare de conducere Empty
PostSubject: Re: Schimbare de conducere   Schimbare de conducere Empty

Back to top Go down
 
Schimbare de conducere
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Propun o mica schimbare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Brainstorming-
Jump to: