S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 kyllikky's Crypt

Go down 
AuthorMessage
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

kyllikky's Crypt Empty
PostSubject: kyllikky's Crypt   kyllikky's Crypt EmptyFri Aug 01, 2008 11:05 am

strategia pentru primul boss:
http://aoc.wikia.com/wiki/Champion_of_the_Honorguard
strategia pt Kyllikky de pe siteu' asta este gresita.

Pentru kyllikky ca setup: in primul group trebuie sa fie tank, offtank, tos,pom,BS si clasa ce are buff-ul de 8% resistance to cold (nu stiu care e), pentru fiecare lup trebuie sa fie cate un tank+un pom/tos( lupii pot fi tankati dupa cei doi stalpi din camera). In raid trebuie sa fie cel putin 3 necro, 5 ar fi ideal, ei trebuie sa omoare foarte repede cei 4 minioni din colturi. Din ce am inteles Kylliky are o animatie anume cand se pregateste sa fuga, trebuie sa vedeti care e, cand o face un conq trebuie sa-i dea slow, (2-3 conq in raid btw). Pentru a contracara instant killu' un alt priest afara de cei de mai sus trebuie sa dea tot timpul clensing fire (si nimic altceva). E un boss foarte simplu, dar ca si la vistrix problema sunt add-urile, cea mai grea misiune or sa o aiba cei care se ocupa de lupi, daca cumva unul din tnci pierde aggro de pe lup si vine in grup[ul de dps, omorati-l cu un instant kill, un altul o sa apara in locul lui, dar o sa poata fi cules mai usor de tank. Toata lumea afara de necromani si de cei de la lupi trebuie sa stea foarte aproape de boss in cerc.
Back to top Go down
 
kyllikky's Crypt
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Brainstorming-
Jump to: