S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
S.P.Q.R.

Biggest Age of Conan Romanian Guild - Fury server
 
HomeHome  Portal S.P.Q.R.Portal S.P.Q.R.  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :))

Go down 
4 posters
AuthorMessage
BuuKid
noob
noob



Number of posts : 14
Age : 64
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-23

LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) Empty
PostSubject: LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :))   LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) EmptyThu Jul 24, 2008 8:53 am

ce face fetele ? texule babaie tataros ? ce zice lumea ciborg ... lol! lol! lol! ?
Back to top Go down
Tartaros
GM



Number of posts : 287
Age : 54
Location : Suceava
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: tartaros
Class: necromancer
Race: stygian

LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) Empty
PostSubject: Re: LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :))   LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) EmptyThu Jul 24, 2008 10:59 am

BuuKid wrote:
ce face fetele ? texule babaie tataros ? ce zice lumea ciborg ... lol! lol! lol! ?
Respecte mosule.....hai baga mare bounce
Back to top Go down
Tex
Officer
Tex


Number of posts : 178
Age : 42
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-21

Ingame Character
Name: Judah
Class: Demonologist
Race: Stygian

LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) Empty
PostSubject: Re: LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :))   LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) EmptyThu Jul 24, 2008 12:36 pm

N-au astia PC-uri de AOC... mi-as mai face pomana cu ei (Babae si Buukid) dar si eu sunt in groapa Sad
Back to top Go down
BuuKid
noob
noob



Number of posts : 14
Age : 64
Location : Bucuresti
Registration date : 2008-04-23

LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) Empty
PostSubject: Re: LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :))   LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) EmptyThu Jul 24, 2008 6:02 pm

am 2 gb ddr si placa 7300 gt dar lasa cand ma angajez ma bag ce sa zic ... pana atunci wow for the wind ... ca de ala ma tine cal .. Very Happy ...
Back to top Go down
bethrazel
Expert
Expert
bethrazel


Number of posts : 202
Age : 42
Location : bucuresti
Registration date : 2008-06-09

Ingame Character
Name: Bethrazel
Class: Bear Shaman
Race: Cimmerian

LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) Empty
PostSubject: Re: LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :))   LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) EmptyThu Jul 24, 2008 6:07 pm

BuuKid wrote:
am 2 gb ddr si placa 7300 gt dar lasa cand ma angajez ma bag ce sa zic ... pana atunci wow for the wind ... ca de ala ma tine cal .. Very Happy ...
9600 GT cu 2Gb pe un amd pe 939 merge ok mici spike-uri in pvp ..te mai trezesti mort din cand in cand, dar in rest nici o problema...
Back to top Go down
Sponsored content





LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) Empty
PostSubject: Re: LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :))   LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :)) Empty

Back to top Go down
 
LOL ce de lume p`aici si fratimiu se joaca in draci :))
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
S.P.Q.R.  :: Romanian :: Cafenea-
Jump to: